Radmila Onderková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M

chodím k paní doktorce již řadu let a jsem velmi spokojená. Umí pohladit po duši nejen mě, ale i děti a za to jsem velmi vděčná. Pomůže když člověk neví kudy kam či má jinou bolest na srdci, trpělivě vyslechne a snaží se pomoct.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jarmila Petrovská
    Jarmila Petrovská
    Psycholog, Dětský psycholog
    Zámecké nám 41, Frýdek-Místek
    Pomohla celé mé rodině a stále pomáhá, je opravdu skvělá a doporučuji, hlavně pro děti ! Více

Dagmar Dokoupilová
    Dagmar Dokoupilová
    Zámecké nám. 44, Frýdek-Místek
    Nemám s kým srovnávat ale je nej.Dokáže naslouchat,pochopí problém a opravdu pomoct...docela se mi stýská. Více

Věra Mazgajová
    Věra Mazgajová
    Jiráskova 457, Frýdek-Místek

Marie Cveková
    Marie Cveková
    Malý Koloredov 811, Frýdek-Místek
    Má zkušenost s paní doktorkou je ta nejlepší. Navštěvuji jí už léta a vždy byla vlídná a trpělivá, né vždy to totiž… Více

Denisa Pastuszaková
    Denisa Pastuszaková
    Psycholog, Psychoterapeut
    Wellnerova 3b, Olomouc
    Jsem moc ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla. Rozhovor, který jsme vedly, byl příjemný, pro mě přínosný… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• P

Synovi bylo doporučeno vyšetření u dětského psychologa, ale jeden objednává na polovinu června a další buď nezvedají mobil nebo mají uvedené špatné číslo. Hold i tak se to dělá. S pozdravem

• Paní doktorku bych doporučila opravdu každému. Vždy, když k ní jdu s né moc dobrou náladou, tak odcházím s úsměvem na rtech a vždy se hned cítím lépe. Je to špička ve svém oboru a pro mě ta nejlepší volba :-).

• paní doktorka pomohla nejen mě, ale i dětem, umí se vcítit do situace. Je velmi milá, vstřícná, ochotná, naslouchající, umí pohladit po duši. Jsem moc ráda, že nám byla doporučena a určitě ji budu doporučovat dále.