Radmila Onderková verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Kontaktní informace

• M

chodím k paní doktorce již řadu let a jsem velmi spokojená. Umí pohladit po duši nejen mě, ale i děti a za to jsem velmi vděčná. Pomůže když člověk neví kudy kam či má jinou bolest na srdci, trpělivě vyslechne a snaží se pomoct.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• P

Synovi bylo doporučeno vyšetření u dětského psychologa, ale jeden objednává na polovinu června a další buď nezvedají mobil nebo mají uvedené špatné číslo. Hold i tak se to dělá. S pozdravem

• Paní doktorku bych doporučila opravdu každému. Vždy, když k ní jdu s né moc dobrou náladou, tak odcházím s úsměvem na rtech a vždy se hned cítím lépe. Je to špička ve svém oboru a pro mě ta nejlepší volba :-).

• paní doktorka pomohla nejen mě, ale i dětem, umí se vcítit do situace. Je velmi milá, vstřícná, ochotná, naslouchající, umí pohladit po duši. Jsem moc ráda, že nám byla doporučena a určitě ji budu doporučovat dále.