Radmila Onderková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M

chodím k paní doktorce již řadu let a jsem velmi spokojená. Umí pohladit po duši nejen mě, ale i děti a za to jsem velmi vděčná. Pomůže když člověk neví kudy kam či má jinou bolest na srdci, trpělivě vyslechne a snaží se pomoct.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jarmila Petrovská
    Jarmila Petrovská
    Psycholog, Dětský psycholog
    Zámecké nám 41, Frýdek-Místek
    Pomohla celé mé rodině a stále pomáhá, je opravdu skvělá a doporučuji, hlavně pro děti ! Více

Dagmar Dokoupilová
    Dagmar Dokoupilová
    Zámecké nám. 44, Frýdek-Místek
    Nemám s kým srovnávat ale je nej.Dokáže naslouchat,pochopí problém a opravdu pomoct...docela se mi stýská. Více

Věra Mazgajová
    Věra Mazgajová
    Jiráskova 457, Frýdek-Místek

Marie Cveková
    Marie Cveková
    Malý Koloredov 811, Frýdek-Místek
    Má zkušenost s paní doktorkou je ta nejlepší. Navštěvuji jí už léta a vždy byla vlídná a trpělivá, né vždy to totiž… Více

Denisa Pastuszaková
    Denisa Pastuszaková
    Psycholog, Psychoterapeut
    Wellnerova 3b, Olomouc
    Paní doktorka má nejdůležitější vlasnost co by psycholog měl mít : empatii. Je velmi komunikativní, pozitivní a… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• P

Synovi bylo doporučeno vyšetření u dětského psychologa, ale jeden objednává na polovinu června a další buď nezvedají mobil nebo mají uvedené špatné číslo. Hold i tak se to dělá. S pozdravem

• Paní doktorku bych doporučila opravdu každému. Vždy, když k ní jdu s né moc dobrou náladou, tak odcházím s úsměvem na rtech a vždy se hned cítím lépe. Je to špička ve svém oboru a pro mě ta nejlepší volba :-).

• paní doktorka pomohla nejen mě, ale i dětem, umí se vcítit do situace. Je velmi milá, vstřícná, ochotná, naslouchající, umí pohladit po duši. Jsem moc ráda, že nám byla doporučena a určitě ji budu doporučovat dále.