Praktický lékař pro děti a dorost
Markvartovická 25/1200, Ludgeřovice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejúžasnější dětská doktorka. Máme jen ty nejlepší zkušenosti! :) Vždy je velice milá, ochotná a má skvělý přístup k dětem :) Vřele doporučuji!

Paní doktorku mají naše děti opravdu rády. Vždy milá, usměvavá, trpělivá, děti k ní chodí beze strachu, což je důležité. Zatím jsme s ní neměli žádný problém. Určitě doporučuji ostatním.

Dobrý deň,
najlepšia detská lekárka, dopodrobna vysvetlí, vypočuje, ochotná, vždy milá a ľudkská, a výborná odborníčka.

Velice milá a ochotná lékařka, co se týče kvality péče úžasná!!! Dr. Olšrová je kvalitní lékař, ale také skvělý člověk!! Jen a jen doporučuji.

Paní doktorka je velmi sympatická a milá. Ve svém oboru je opravdu odborník, vše vždy vysvětlí tak, že to pochopíme i my, laici. K dětem se chová jako kamarádka, mé děti ji mají velmi rády. Jsem moc ráda, že k ní můžeme s dětmi chodit.

Paní doktorka je milý a vždy usměvavý odborník. Náš syn ji má velice rád a nikdy k ní nejdeme s pláčem. Můžu vřele doporučit!

VELMI KVALITNÍ LÉKAŘ VELMI DOBŘE VÍ CO DĚLÁ

Vždy příjemná, usměvavá.Důsledná. Vše srozumitelnou formou vysvětlí.Kéž by byli všichno doktoři takoví. Děti ji maji rády. Ochotné a milé sestřičky. Neměnila bych!

S p.doktorkou Olšarovou jsme nadmíru spokojení. Máme dvě děti a i Ty mluví o p.doktorce moc mile. Přešli od jiné doktorky na doporučení známé a za celý rok jsem ještě nezalitovala. Hodně oceňují ochotu p.Olšarové poradit i po telefonu. Dcera měla u bývalého lékaře za celý rok tolik antibiotik, že už nikde ani nevěděli co ji dát, ale teď měla za rok jen jedny a to mluví za vše.

S pani dr. Olsrovu jsem velice spokojena, muj 4.mesicni syn taky.Pani dr. je vzdy prijemna a mila, mohu se na cokoliv zeptat vse ochotne vysvetli.Clovek muze zavolat a pani dr. poradi i po telefonu.Vrele doporucuji.