Bří Šťastných 645, Litomyšl

Umístění: Ordinace Jiný

S odborností paní doktorky jsem bohužel velmi nespokojená. Paní doktorka mi během vyšetření (28. den cyklu) řekla, že to oprovdu na menstruaci nevypadá, že budu mít nejspíš rozhozený cyklus, a že je sliznice v děloze velmi nízká. Krátce na to - ten samý den, jsem dostala menses. Mojí mamce pro změnu paní doktorka tvrdila, že právě ovuluje, i když byla v přechodu. Je to celkem úsměvné. Při závažných problémech by to ale už tak úsměvné nemuselo být. Paní doktorka je jinak milá, prostory ordinace jsou moc pěkné. Od lékařky bych ovšem požadovala hlavně odbornost, snahu pomoci a adekvátní znalosti a schopnosti v daném oboru. To bohužel paní doktorka nesplňuje.

Umístění: Ordinace Pravidelny pacient od vice nez 7 let

Za mě sice krásné prostory ale naprosto neprofesionální přístup jak sester tak doktorky. Bohužel jsem si zažila i to, že po operaci mi doktorka ze zprávy opomenul říct jeden důležitý fakt a přišla na to až při třetí kontole s problémem. Přičemž tu zprávu má u sebe ona a já i kdyz nejsem doktor tak to z ní vidím na první dobrou.

Po lidské stránce super, skvělé jednání, krásné prostory. Po profesní stránce špatné - ani v těhotentsví nebere do ruky ultrazvuk. Po prvním těhu jsem měla být u druhého brána rozhodně jako riziková, ale nebyla jsem. Skončilo to obrovským dramatem. Profesionál by tomu z jejího postup dokázal bez problémů předejít. Péče tam prostě dobrá není.

Mudr. Čadílková je jedna z nejlepších lékařek, co znám. Milá, vstřícná se srdcem na pravém místě

Já chodím k paní doktorce už 6 let. Jsem neměla ovulaci a ona mě pomohla. Trválo to jeden rok, ale na konci jsem si ztěhotněla a mám díky paní doktorce svoji krásné dvojčata. Je empatická a pro mě to bylo důležité od začatek. Musím cestovat z Moravské Třebovy, ale to má cenu, tak mi nevadí.

Paní doktorka je velmi milá, příjemné prostředí a tak... ale když chcete nechat udělat výtěr, odpovědí vám bude - zkuste tohle, když to nepomůže, přijďte. Pokud budete chodit častěji a častěji a žádat to samé, odpověď bude stále stejná. Ultrazvuk jsem také nezažila... přešla jsem k jinému lékaři a výtěr, ultrazvuk a dokonce i vyšetření prsu... když se chce, tak to jde.

Souhlasim s vasimi nazory, ze pani doktorka je prijemna. Pokud vam jde u doktora o vic, nedoporucuji.
Nejsem standartni pripad, jelikoz nejsem pojistena, za prohlidky platim sama.
Za prohlidku ktera trvala s prichodem i odchodem 5 minut jsem plativala 950Kc, u noveho doktora neplatim zdaleka ani polovinu. U pani doktorky jsem nikdy nebyla vysetrena ultrazvukem, coz jak uz ted vim, je jinde standard.
Kdyz jsem mela problemy, pani doktorka me po prohlidce vystrasila natolik (nemela u sebe zadne vysledky), ze jsem se rozhodla odejit k jinemu gynekologovi. Jedine co se na prohlidce resilo bylo, jakym zpusobem budu hradit operaci. Komentar, ze pacientka co prave odchazela, mela stejny problem jako ja......me jen presvedcil. Moje vysledky byly nakonec negativni.

S paní doktorkou jsem velice spokojena.Je moc příjemná a nic nezanedbá.Všem pacientkám doporučuji.

Ano paní doktorka je velmi příjemná, prevence taky super,ale já mám problémy s otěhotněním a za 4 roky jsem se nehla z místa, jen samé prášky. Praktický lékař mi pak k tomu řekl mnohem víc za 20 min, než jsem se v gynekologické ordinaci dozvěděla za několik let a to jsem si ještě spoustu věcí zjistila sama z internetu - to že nemám ovulaci atd. až po té, to zjišťovali oni a to se mi prostě dost nelíbí. Takže, když jste bez problémů, je to fajn :)

Myslím, že fajn a příjemná doktorka. Mám pocit, že má zájem i o blaho pacienta, nejen o to, jak co njrychleji nahrabat peníze.