Mgr. Radka Šnýdrová

Logoped Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Klinická logopedie
Mostní 934, Kralupy nad Vltavou

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Jsem trošku překvapená, co se tady dočítám. V péči má paní magistra už druhé naše dítě a nemůžu než doporučit. Ani s jedním z dětí to nebylo jednoduché a byl to běh na dlouhou trať, paní magistra je dokáže zaujmout a motivovat k práci, podpořit i rodiče. Nevěnuje se jen logopedii, ale i okolním souvisejícím oblastem, vše posuzuje s ohledem na konkrétní dítě, ne jako na běžícím páse. Dokonce i ve školce byli překvapeni kvalitou zprávy, kterou vypracovala. Paní magistra nám byla doporučena a my můžeme jen dále doporučit, je to člověk na svém místě, opravdu odborník.

Katastrofa!
Jak muže “pani doktorka” za pět minut sezení říct zdravému dítěti, ze trpí autismem?! Zdravému dítěti. Nepochopím.
Měsíc čekání na první návštěvu a zjistíš takový nesmysly.
Komunikace šťastná, jak po telefonu tak osobně.
Nedoporučuji.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Paní doktorka je velice trpělivá a s dětmi to vážně umí. Chodila jsem k ní s dcerami (3 a5 let) - vše se krásně naučily a měly jí moc rády. Paní doktorko mooooc děkujeme :-)

Umístění: Klinická logopedie Jiný

S dcerou jsme k paní Šnýdrové začaly chodit kvůli problémům s hláskami r a ř. Po prvním zhodnocení psychomotorického vývoje a tvoření ostatních hlásek nás čekala delší cesta, protože říkala "D" pomocí jazyka dole. Na každé lekci jsme dostaly úkoly, které vedly k posílení líného jazyka a přeučení tvoření "d" a "t" horem na patře. Vše nám bylo jasně vysvětleno, trénovaly jsme doma, ale "r" dcera řekla poprvé po více než půl roce za pomoci rotavibrátoru, který nám paní magistra půjčila. Zatím teda pouze v kombinaci s "dr" a "tr", ale to určitě vypilujeme. Chodíme cca 1x za měsíc. Paní magistru mohu doporučit, ale nečekejte, že vaše dítě naučí mluvit během sezení. Je to hlavně o vás a tréninku doma. Za půl hodiny v ordinaci se dozvíte metodu, jak trénovat, ale stejně to budete muset odedřít sami...

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Dobrý den, paní Šnýdrová je důsledná, umí dítě zaujmout a přilákat ho k činnosti, která ho vůbec nezajímá. Syn jí respektuje, snaží a dělá pokroky. Doporučuji

Umístění: Klinická logopedie

Byla jsem u paní doktorky se synem 3 roky... paní doktorka je moc milá a se synem to uměla a to že je s ním občas špatná domluva a spolupráce. Za mě můžu jen doporučit.

Paní Šnýdrová si evidentně drží pacienty jen kvůli penězům.U dětí se nesoustředí na vady řečí, ale chce po nich nemožné, např. větu o deseti souvětích a ještě je nepříjemná, když to malé dítě nezvládne.Dává dětem pološílené diagnózy, kdy vám popíše, jak bude vaše dítě v životě neúspěšné, vyřazené z kolektivu, hloupé, se špatnou možností se dostat na základní školu.Posílá vás na různá vyšetření s tím, že je vaše dítě určitě připostižené.Jakmile se chvilku nesoustředí, ihned má diagnózu ADHD.Dá vám úkol do příště, vy se s dítětem naučíte a ejhle, příště ho vyzkouší z něčeho jiného a ona má hned důkaz, že je vaše dítě vadné a musíte přijít na 256 návštěvu.Od paní Šnýdrové jsme utekli a udělali jsme dobře.Mezery které mé dítě mělo jsme se beze stresu naučili doma.U zápisu na NORMÁLNÍ základní školu, byla paní učitelka z mého dítěte nadšená, jak je chytré a milé.Blíži se pololetní vysvědčení, dle třídní učitelky je dítě chytré, pilné, snaživé a oblíbené.Bude mít samé jedničky.Učí se cizí jazyk, chodí na několik kroužků, kde je také chváleno.Po diagńozách které jsme dostali, nejsou památky.Trochu zvláštní, nemyslíte?