Mostní 934, Kralupy nad Vltavou
Klinická logopedie

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Dobrý den, paní Šnýdrová je důsledná, umí dítě zaujmout a přilákat ho k činnosti, která ho vůbec nezajímá. Syn jí respektuje, snaží a dělá pokroky. Doporučuji

Umístění: Klinická logopedie

Byla jsem u paní doktorky se synem 3 roky... paní doktorka je moc milá a se synem to uměla a to že je s ním občas špatná domluva a spolupráce. Za mě můžu jen doporučit.

Paní Šnýdrová si evidentně drží pacienty jen kvůli penězům.U dětí se nesoustředí na vady řečí, ale chce po nich nemožné, např. větu o deseti souvětích a ještě je nepříjemná, když to malé dítě nezvládne.Dává dětem pološílené diagnózy, kdy vám popíše, jak bude vaše dítě v životě neúspěšné, vyřazené z kolektivu, hloupé, se špatnou možností se dostat na základní školu.Posílá vás na různá vyšetření s tím, že je vaše dítě určitě připostižené.Jakmile se chvilku nesoustředí, ihned má diagnózu ADHD.Dá vám úkol do příště, vy se s dítětem naučíte a ejhle, příště ho vyzkouší z něčeho jiného a ona má hned důkaz, že je vaše dítě vadné a musíte přijít na 256 návštěvu.Od paní Šnýdrové jsme utekli a udělali jsme dobře.Mezery které mé dítě mělo jsme se beze stresu naučili doma.U zápisu na NORMÁLNÍ základní školu, byla paní učitelka z mého dítěte nadšená, jak je chytré a milé.Blíži se pololetní vysvědčení, dle třídní učitelky je dítě chytré, pilné, snaživé a oblíbené.Bude mít samé jedničky.Učí se cizí jazyk, chodí na několik kroužků, kde je také chváleno.Po diagńozách které jsme dostali, nejsou památky.Trochu zvláštní, nemyslíte?