Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc

S paní doktorkou jsme velice spokojení. Je vnímavá, vstřícná, důsledná a velice příjemná. Vřele doporučujeme.
Paní doktorka se sestřičkou tvoří skvělý a sladěný tým.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a pozitivní, k dětem i rodičům mají skvělý přístup, vždy poradí a zodpoví všechny dotazy. Ordinace i čekárna jsou vždy v perfektním stavu, čisté a moderně vybavené. K paní doktorce jsme chodili do poradny rok a ani jednou se nestalo, že bychom na prohlídku čekali déle než pár minut. Paní doktorka i sestřička jsou vstřícné a jejich péče je bez nadsázky nadstandardní. V šestinedělí za námi lékařka přišla na prohlídku domů, po telefonu vždy poradila jak sestřička, tak paní doktorka, při přechodu na pevnou stravu poradili jídelníčky. Před prvním očkováním s námi probrala výskyt nemocí v ČR, dostupné vakcíny, poskytnula k prostudování příbalové letáky, varovala před nežádoucími účinky a poradila, jak je případně řešit. Na kontrole po očkování neopomenula se zeptat, jak malá očkování snášela a vše řádně zaznamenala. Vždy pečlivě naslouchala všemu, co jsem říkala a pokud se mi něco nezdálo, hned to zkontrolovala i díky tomu nás včas poslala k výborné fyzioterapeutce, se kterou jsem během několika zábavných cvičení vyřešili preferování levé strany. Důkazem pečlivého a citlivého přístupu je i počet pravidelných prohlídek, které jsme za rok stihli absolvovat. Díky tomu si malá zvykla na lékařskou péči a ani u nové lékařky se vůbec nebojí a ví, co ji čeká. Kdybychom se nestěhovali stovky kilometrů, určitě bychom neměnili. Přála bych si více takto zodpovědných lékařů a sester, kteří svou praci vykonávají tak zodpovědně a zároveň citlivě.

Paní doktorka Pechová je velice fundovaná dětská lékařka s velice milým a vstřícným přístupem jak k našim dětem, tak k nám rodičům. Společně se sestřičkou Killmajerovou vytváří profesionální tým a příjemné pracoviště.

Paní doktorka je opravdu úžasná, vždy vstřícná, ochotná cokoli řešit, po odborné i lidské stránce jsme u ní nesmírně spokojeni. Musím říci, že zdravotní problémy se synem máme opakovaně a od té doby, co jsme nastoupili k paní doktorce Pechové, u nás doma zavládl pocit jistoty, že v tom nejsme sami a máme oporu, na kterou se můžeme kdykoli obrátit. Stejně tak sestřička, velice milá a přívětivá. Děti se nebojí do této ordinace chodit, cítí se u paní doktorky příjemně a bez stresů, někdy nechtějí ani odejít, to myslím mluví za vše. Více takových lékařů a sestřiček, děkujeme Vám mnohokrát za příkladnou péči!

Dobrý den, paní lékařku navštěvuji s ročním synem již od jeho narození. S výše uvedenými názory plně souhlasím a i když nejsem z Olomouce, raději vždy ujedu 15 km.

Paní doktorku Pechovou mohu jen doporučit. Chodíme k ní s malým už 7 měsíců, je vždy milá a laskavá. Po porodu jsme s malým měli nějaké zdravotní problémy, paní doktorka hned vše řešila a byla oporou. Mohu se jí na vše zeptat a jako zdravotník vím, že je i odborně na vynikající úrovni. Sestřička je obdobně příjemná. Kéž by to takto fungovalo i jinde.

K paní doktorce chodíme už nějakou dobu a musím sem napsat, že je opravdu velice korektní, milá, vstřícná.Vždy, když jsme potřebovali řešit něco složitějšího, poslala nás na potřebná vyšetření, ale vždy s ohledem na dceru.Zkrátka působí opravdu velmi příjemně a jak se píše v druhém hodnocení, velmi klidně.
Sestřička je poklad sám o sobě, nezažila jsem, že by byla nepříjemná, apod.Vždy ochotná, vstřícná a profesionál ní. Takže za nás opravdu mohu jen doporučit. Více takových lékařů a taky sestřiček.

Paní doktorku jsem pro svého syna vybrala na základě doporučení mých kamarádek a jsem ráda - je pozorná, důsledná, dokáže poradit i podpořit a navíc působí neuvěřitelně klidně a mile. Stejně tak sestřička je moc milá. Pokud je potřeba, jezdí na návštěvy přímo domů, konzultuje i po telefonu.. můžu jen doporučit!