Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná, doporučuji, jen pozor na sestru, je velmi, ale velmi nepříjemná, ta paní nemá rozhodně ani trochu lidské slušnosti a vychování, celkem paní doktorku lituji, že s takovou sestrou tráví pracovní dobu.

Paní doktorka je velice milá, starostlivá a ochotná. Byla jsem u ní sice jen jednou, objednala jsem se a na řadu jsem šla podle objednání. Takže s čekáním a přeplněnou čekárnou jsem žádný problém neměla. Ba naopak. Ordinaci Dr. Jelínkové můžu jedině doporučit.

Doktorka je dobrá, snaží se pomoct, je trochu nad věcí. Jo- pokecá se s ní - ale zdržuje všechny ostatní. Pak tam všichni děsně dlouho čekají. V čekárně si skoro není kde sednout, lidi stojí na chodbě jak žebráci a čekají, až paní doktorka dorazí do ordinace - téměř vždy později, než začínají ordinační hodiny. Sestra moc milá není, ale poradí, když se člověk ptá sám. Nebýt toho dlouhého otravného čekání, je to tam docela v pohodě.

S bradavicí jsem byl 5x protže dusík není tak účinný jako vyříznutí...musí se chodit vícekrát a není to chyba paní doktorky či sestřičky. Obě jsou úžasné, milé a vždy si snima dobře pokecám. ;)

Taky jsme zatím lepší nenašli, velmi příjemná paní a sestřička jakbysmet!Navíc opravdu léčí a né pouze zkouší...!

Lepší jsem zatím nenašla a to už jsem jich pár navštívila.Jak sestřička tak paní doktorka za jedna.
škoda že jen těch lidí je tam tolik ale to proto že jsou tak dobří.

Nejlepší, vždycky pomůže jak nejlépe to jde a taky se sní dobře pokecá. Občas vtipku a sestra je na pohodu. Vřele doporučuji.

Skvělá, velmi příjemná, poradila mé milované dívce, šikovná sestřička,ale skvělá péče to vynahradí

jednička, zkušená zkožní kliniky FN HK , lidská,doporučuji