FN Olomouc, Ortopedická klinika
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ortopedická klinika Fakultní nemocnice Olomouc
Vedoucí lékař artroskopického týmu

Člen výboru SSTA (Společnost pro sportovní tr...

Umístění: FN Olomouc, Ortopedická klinika plastika vazu kolene

Po nepovedené plastice LCA (předního zkříženého vazu) jiným doktorem jsem několik let měla bolesti i při obyčejné chůzi (ve věku 30 let). Při hledání pomoci jsem se obrátila na MUDr. Kalinu, který po podezření na špatně provedenou první plastiku provedl reoperaci. S obrovskou úlevou od bolestí a opět fungujícím kolenem můžu všem doporučit tohoto lékaře. Vlídný přístup a zájem o problém už je jen další bonus.

Musím říci, že pan doktor má skutečně zlaté ruce, před více než 2 lety jsem u něj byl na doporučení kamaráda na operaci kolene. Dodnes bez obtíží, dokonce ani těsně po operaci jsem nemusel na pci kolene. Děkuji vám pane doktore

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den jsem po operaci křížového vazu a chrupavky a ted uz jsem v domácím léčení a beru Cilkanol a Anopirin a kamarádem mi bylo doporučeno že mám brát ten Ortho Help complete a potřeboval bych vědět jestli ten Ortho help mužu brát zárověň s těma lékama nebo mam počkat až je doberu ? Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den :))

Můžete to brát spolu.

MUDr. Radim Kalina

Dobrý večer, dnes jsme měli přednášku na matrace Zaren a byl jste uveden jako ortoped, který je doporučuje. Ve svém oboru jste špička, tak bych Vás chtěla poprosit jestli jsou opravdu kvalitní a dopourčujete je. Omlouvám se za vyrušení a přeji příjemný večer.

Dobrý den, ani nevím co to je za firmu, natož co je to za matrace. Někdo asi zneužil mé jméno.

MUDr. Radim Kalina