Radek Neumann, gynekolog Vodňany

MUDr. Radek Neumann

Gynekolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiráskova 116, Vodňany
Gynekologicko porodnická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

pan doktor je uplne nej vyzkoušela jsem spoustu gynekologu dokonce i ženy ale pan oktor neumann je proste nejlepsi poradi pomuze se vsim a vzdy


L
Ověřeny pacient

já jsem s panem doktorem spokojená. Je milý, sice toho moc nenavtipkuje, ale každou otázku v klidu zodpoví a v jeho péči mi nic nechybí. Těhotenská péče byla brilantní. A sestru mám taky moc ráda, je to opravdu sestřička, navíc s osobním přpístupem.


Pan doktor je velmi milý a komunikativní. Navíc i jeho sestřička je vždy milá a usměvavá. Vůbec nevadí když přijdete s problémem bez obědnání. Rozhodně si u něho nepřipadáte jako další v řadě. Všechno s Váma důkladně probere a vysvětlí. Rozhodně je to nejlepší lékař k jakému jsem kdy chodila.Nesouhlasím s paní nahoře ohledně prohlídky prsou dnes je mi 38,vloni jsem měla problém s prsy a pan doktor napsal bez problémů žádanku na vyšetření a nemusela jsem se doprošovat.jsem s ním velice spokojená a arogantní není,přešla jsem k němu po Dr.Vlčkovi který byl hodně starý a s ním i staré vybavení dnes když tam příjdu je to moderně zařízené.spokojenost


spokojenost veliká :)


Prošel se mnou celé těhotenství bez problémů příjemný doktor a setřička ,děkuji


K panu doktorovi jsem osobně nechodila, ale měla jsem ho u operace a několik vizit, a pak jsem ho zažila ještě jednou v těhu v nemocnici, kdy jsem měla podezření na odtok plodové vody. Velmi mě tenkrát uklidnil. Přišel mi jako velmi příjemný, zajímala ho i psychika pacientky.


L
Ověřeny pacient

Já jsem s panem doktorem spokojená.Dříve jsem chodila k dr.Solarové a ta mi zanedbala záněty,jen mi dávala mastičky a pan dr.Neumann mi dal antibiotika a mám klid.


S

Pan doktor je velmi milý a komunikativní. Díky němu jsem konečně otěhotněla a těhotenská péče je snad ta nejlepší jaká existuje. Navíc i jeho sestřička je vždy milá a usměvavá. Vůbec nevadí když přijdete s problémem bez obědnání. Rozhodně si u něho nepřipadáte jako další v řadě. Všechno s Váma důkladně probere a vysvětlí. Rozhodně je to nejlepší lékař k jakému jsem kdy chodila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti