Na Rynku 357, Kunovice
Praktický lékař

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Praktický lékař Jiný

Velmi příjemný doktor, ze kterého jako jednoho z mála nemám stres. Vysvětlí, co potřebuji, poradí a je vstřícný.

Umístění: Praktický lékař

Lékař,který se nezajímá o počet bodů,ale o vaše zdraví a pomoc při potížích - vysvětlí a hlavně pomůže.Za tu spoustu let co k němu chodím říkám - slušný a profesionální lékař.Doporučuji.

Vzdy rad a ochotne pomohl a poradil. Je pravda, ze me pokazde poslal k specialistovi, ale ja jsem taky nikdy s nachlazenim u nej nebyla a vsechny me potize vyzadovali specialistu. Velka spokojenost!

Nejlepší doktor v okolí vždycky mně pomohl při jakémkoli problému, byť jich mnoho nebylo...Není třeba víc dodávat...Kéž by bylo takových více....

Vše mi vždy vysvětlil a odpověděl uspokojivě na všechny mé otázky.

velmi dobrý mladý lékař,který se zajímá nejen o ztracené a získané body,ale hlavně o vaše zdraví a dostupnost medikamentů.doporučuji je jen škoda,že nemá smlouvu s Všeobecnou pojištovnou

Výborný lékař,velmi ochotný, vstřícný,příjemný a vždy poradí. Tak si představuji obvodního lékaře. Doporučuji!!!

podle mě je nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy navštěvovala.

Přátelský, pohotový, zatím jsem neměl žadnou nemoc s níž by si nevěděl rady.

ochota sama, vstřícnost, je prostě dobrý