Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Ověřeny pacient

Pan doktor je slušný a kvalifikovaný. Zato sestra Holčapková - to je vrchol sprostého jednání, snaží se zbavit pacientů. Doslova ostuda zdravotnictví. Takové sestry by se neměly ve zdravotnictví vůbec objevit.


R
Ověřeny pacient

Byl jsem jsem tam s bolestivou bulkou na zápěstí (ganglin) prvotní odsátí nepomohlo tak přišla na řadu operace přímo u pana doktora v ordinaci. Dnes již ruku opět rok zatěžuji (nadstandartně zatěžuji, JUDO/posilovna každý den) a nemám sebemenší problém a doufám že to tak taky zůstane. Vzhledem k tomu kolik jsem toho až po svém zákroku četl na internetu o nepovedených operacích ve stejnem místě(přímo v místě karpálního tunelu),
tak bych dnes asi už takový zákrok snad ani nebyl ochoten podstoupit :-D .
Pak jsem si také jednou stěžoval na bolest zad pod pravou lopatkou, tak mě byl opíchnut ztuhlý sval.
S tímto problemem bolestivosti zad jsem byl prvotně u obvodního lékaře, pak u pana Černého a pak následoval hned vedle pan Krejs , který udělal rentgen a 3měsíční bolest zad dostala své jméno... Dvě Zlomená Žebra :D , která se hojila hodněěěě dlouho(cca 5 měsíců), možná kůli tomu tříměsíčnímu přecházení tohoto problému se slovi to snad přejde jako vždy :-) . I přes tohle si myslím že pan Černý je dobrý doktor a ví co dělá a za své znovu narozené zápěstí jsem mu velice vďěčný, a k těm žebrům asi toto... od pana Krejsi mi bylo řečeno že je divné že stím mohu sportovat a normálně fungovat, že stím všichni ostaní sotva dojdou do ordinace a pak jdou na neschopenku. Takže pan černý asi nemohl tušit že jde o tohle.
A připojuji se k názoru že v čekárně pana Černého jsou někteří pacienti opravdu nesoudní. Já tam potkal postarší ženu 55 let +- která vycházela z ordinace s neuvěřitelnými nářky jak jí bolej nohy, vyšla bosá... po zavření dveří ordinace odněkud vyčarovala kozačky s asi 15 centimetrovým potpatkem, narvala do nich ty svoje zkroucený zapařený nohy a noblesně odkráčela.. co dodat? Někteří lidé se tu vyjadřují nechvalně o svých doktorech zdůvodu toho že jim přijde že se lékař o jejich zdraví nestará dostatečně, paradoxem je že mnohdy se tito lidé ke svému vlastnímu zdraví chová hůř než ti jejich (HROZNÍ) lékaři.


V

s panem doktorem jsem velmi spokojena, hodně mě pomohl i setřička je velmi přijemna a zato jim moc děkuji.


A

Pan doktor Černý a jeho sestřička mají zvláštní chování a to velmi hrubé,hlasité a sprosté jednání.Doktor přijde o 20 minut pozdě do ordinace a první co je jeho předností ihned jde do čekárny řvát na pacienti.Jeho chování je arogantní a připomíná chování řeznického psa.Pan doktor neumí ani sedět na křesle,spíše leží než sedí,proto mu na stůl doporučuji sklenku sektu nebo piva.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem k vyšetření i provedené operaci.


Pan doktor Černý je odborník na svém místě, který své povolání bere jako poslání. Takových je dnes málo. Jsem jeho pacientka. Sestřička je milá a šikovná paní. Pane doktore, přeji vám hodně sil a pevné nervy :-)


Pan doktor má velmi hezký přístup k dětem. Rodičům vše trpělivě vysvětlí. Chodíme na kontroly pravidelně a jsme moc spokojení.


Vynikající ve svém oboru. Vždy velmi odborně a rutinovaně pomohl.


Ověřeny pacient

Velmi obětavý a pečlivý lékař.


S panem doktorem Černým mám dobré zkušenosti, pokud jde o chování bylo příjemné a vlídné, což u některých doktorů chybí. Především mě neoznačil za simulanta, čehož se u jiných doktorů dočkat můžeme. Vysvětlil mi, proč je třeba operace, předal mě do péče dobrému lékaři v dobré nemocnici. Tímto pana doktora zdravím a zároveň i pana doktora Straku z Černopolní nemocnice v Brně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti