Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí
Odborný lékař kožní (mapa)

Skvělá odbornice, po zkušenostech s jinými kožními lékaři již jiného lékaře než doktorku Vaculovou nechci. Opravdu výjimečný odborník s vynikající pověstí.

Po zkušenostech s kožními lékaří v Havířově, Ostravě, Orlové ... jsem navštívila na doporučení paní mudr.Vaculovovu. Vypálila mi na poprvé bradavice na nohou tak, že nebylo třeba jít po druhé. Už po nich není ani památka :-)... především ale vyléčila kožní vyrážku na rukou, se kterou jsem bojovala více než 6let. Paní
doktorce patří obrovský dík.... Doporučuji navštívit s jakýmkoliv problémem. Složilová Iva

K paní doktorce jsem ochotna dojíždět,protože ostatní kožní lékaři mi neporadili.Pomohla i mé dceři.Jsme s ní velmi spokojeni

Měla jsem problémy se zarůstáním nehtů. Paní "doktorka" mi 2x nehet bolestivě vystřhovala- bez umrtvení. Na 3. návštěvě jsem si odmítla dát nehet strhnout a odešla jsem. Babička mi poradila že si mám pod nehet strčit kousek vaty- problém vyřešen- nehet už mi nezarůstá. Nikdy více.

Mám 18 měsíční dceru, kožní lékařka z Frýdku-Místku, MUDr. Větě.... mi řekla, že má atopický ekzém, aniž by dceru celou prohlídla, a napsala mi kortikoidovou mast. S tím jsem se nechtěla smířit a navštívila jsem paní doktorku Vaculovou. Ta si dceru prohlídla a konstatovala, že atopický ekzém nemá, že se jedná jen o suchou pokožku vlivem nachlazení. Napsala mi mast-základ pro výrobu mastí, a doporučila mi dále promazávat dceřinou kůži obyčejnou modrou indulonou. A zázrak je na světě, dceři se pokožka zlepšila, aniž bychom používaly kortikoidy. Paní doktorka je výborná, citlivá a hlavně sympatická, ochotná, velká chvála i na sestřičku. Pozor bez dlouhého objednávání. Doporučuji všem maminkám,které jsou ve stejné situaci, jako jsem byla ja. Děkuji paní doktorko. Lucie U.

Vystřídala jsem mnoho kožních lékařu,až jsem narazila na vlídnou,vstřícnou paní doktorku.Která mně zbavila problémů vodičkou,jiné paní doktorky si nevěděly rady a pálili mi 30 vyrážek dusíkem,výsledek se rovnal červená kúže aspon půl roku.Vždy,když je problém řeší se v ordinaci i 20min.Nemám co bych vytkla je naprosto perfektní.

Po zkušenostech s jinými kožaři je paní doktorka Vaculová opravdová výhra,jsem ráda, že jí tady máme. Se zdravotním problémem, který mě trápí od útlého dětství a jiní lékaři to s mou léčbou vzdali, tak paní doktorka hledá způsob, aby mi pomohla. Po cca třiceti létech konečně znám nemoc, která mě sužuje a vidím i zlepšení zdravotního stavu. Za což jí opravdu moc děkuji. A ráda bych poděkovala i sestřičce, která je vždy milá, pohotová, vstřícná a prostě nej..!!!
Moc oběma děkuji!! Mičulková

Po špatných zkušenostech s Mudr.Větěchovou z Frýdku jsem navštívila paní doktorku Vaculovou i se synem.A tady je na místě přirovnání "nebe a dudy".Paní doktorka je usměvavá,milá,profesionální a mohu ji všem vřele doporučit.Taky sestřička velice přájemná.Iva

Velmi milá,ochotná kdykoliv pomoci,skvělý odborník,je vidět,že své práci opravdu rozumí a snaží se všem poradit a vyléčit naše neduhy,všem opravdu doporučuji.

skvělá lékařka, pokud máte otázky, vše vysvětlí. Nesetkala jsem se s problémem.