Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Roosveltova 315, Dvůr Králové nad Labem 54401
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Palackého 201, Trutnov
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
9 názorů
-
Váš účet byl odstraněn
Zrovna gynekologie je obor kde se žena svěřuje lékaři se svým nejintimnějším a potřebuje doktora který v ní vzbuzuje důvěru. Pan doktor je tak příjemný, vstřícný, komunikativní, umí vyslechnout, dá se s ním velmi dobře diskutovat. Takže důvěru máte hned. Jsem velmi ráda že jsem si takového lékaře našla.
• • •
-
Pacient
S panem doktorem jsem se setkala také v Jilemnici a zvěsti o něm rozhodně nelhaly, je sympatický, empatický, usměvavý. Po odborné stránce určitě také perfektní, z vystupování je vidět, že nad věcmi přemýšlí a ví si rady.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Čekací doba úměrná, sestra skvělá, pan doktor je velice komunikativní, empatický a vstřícný. Odbornost neposoudím, ale zdá se, že patří k těm šikovnějším lékařům. Jeho působení v Jilemnici je opředeno chválou, alespoň z doslechu, osobní zkušenost je velice pozitivní.
• • •
-
Pacient
Velmi příjemný a pečlivý doktor. Vždy ho zajmá co mně trápí a jestli nemám náké potíže.Pokud mám řešíme to spolu a snaží se mi pomoci. Sem sním opravdu spokojená.
• • •
-
Pacient
Opravdu výborný lékař, má lidský přístup:-)
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```• • •
-
J
johnova
Profesionální přístup k pacientkám, velice příjemný a sympatický
• • •
-
P
Pavla V.
Velmi příjemný člověk,který si rychle získal moji důvěru,přestože nejsem jeho pacientkou dlouho.Má příjemné vystupování a dokáže vyslechnout.Řekla bych profík na svém místě a navíc sympaťák :o)
• • •
-
V
Vlaďka
Příjemné vystupování a rozhodné jednání, které dává jistotu a uklidní i při "horších" zprávách. Pan doktor je fajn člověk a perfektní odborník. Určitě nejsem sama spokojená pacientka.
• • •
-
M
Martina M.
Moc hodný doktor,vše hezky a jednodušše vysvětlí.Jsem s ním moc spokojená;o)
• • •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil