Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Šárka Kasardová
Praktická lékařka pro děti a dorost

Komenského 1357, Kyjov 69701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Dobrý den
    Chodím k paní doktorce již 9 let a jsem velmi spokojena :-) Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, ochotné, vstřícné, obětavé a pečlivé!!! Pokud si zavolám o radu po telefonu, tak nikoho neobtěžuji, je mi vše řádně vysvětleno a pokud paní doktorka má zrovna pacienta, tak mi je řádně odpovězeno od sestřičky :-) Nikdy bych neměnila, obrovská spokojenost. jsem ráda, že jsem si vybrala správně :-)))))
    S pozdravem Veronika.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná po odborné stránce velmi důsledná, precizní. Je to skvělá lékařka. Moc si vážíme, že je ošetřující lékařkou našich tří dětí.

     •  • 

  • Jsme s paní doktorkou moc spokojeni.

     •  • 

  • Velmi dobrý přístup k dětem i vše normalně vysvětlí.

     •  • 

  • Paní doktorka i sestřička jsou milé a snaží se pomoci.Náš syn je neslyšící a s tím je spojeno spoustu vyšetření a vždy nám obě velmi dobře pomohli a podpořilia najde si na nás čas. Děkujeme

     •  • 

  • N

    Paní doktorka je velmi příjemná, bohužel se to nedá říci o zdrav. sestře.
    Nevím, proč tak křičí, připadá nám, že je na tom nějak špatně s psychikou.
    Za vzhled nikdo nemůže, ale měla by být milá a inteligentní.

     •  • 

  • K

    Paní doktorka je velice příjemná, citlivá na prohlídku a hlavně trpělivá a to je u dětí nutné.Léčí s profesionálním přístupem a děti ji mají rádi i příjemnou sestřičku.Takových více.Děkuji

     •  • 

  • P

    Paní doktorka je fantastická, obětavá. Mnohokrát jsme ji s našimi dětmi obtěžovali o víkendu nebo večer a vždy nás vlídně přijala a pomohla. Patří jí obrovské dík a moc si jí vážíme.

     •  • 

  • L

    P. Doktorka je velmi hodná a obětavá.

     •  • 

  • J

    Paní doktorka je skvělá lékařka. Děti ji mají rády a to je důležité. Dobře léčí a hlavně nic nenechává náhodě. A antibiotika předepisuje opravdu jen při nutném stavu. Je dobrá. A sestřička taky. Obě moc příjemné.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu