Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavla Stašková
Ordinace

Opavská 57, Kravaře 747 21

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Tato paní doktorka je prostě báječná, úžasná, nejlepší !!! Chodíme k ní všichni a jsme naprosto spokojení...Nedáme na ni a ani na její bezvadnou sestřičku dopustit. Nikita a spol.

     •  • 

  • Paní doktorku miluje celá naše rodina .)

     •  • 

  • Pani doktorka je skvela,jeji profesionalni pristup, ochota vyjit vstric , klidek a pohoda...na to se u pani doktorky Staskove muzete spolehnout. Nechala jsem si okorunkovat cely vrsek, a pani doktorka to i spolu s sikovnou zubni technickou zvladla za 2 tydny!!! Klobouk dolu a dekuji!!!

     •  • 

  • Mam s ni špatne skušenosti

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • je to skvělá mladá paní doktorka a jí k ní s dětmi chodím velice ráda...je milá a komunikace s ní je velmi příjemná.............

     •  • 

  • Milá, mladá, krásná, chytrá a vtipná paní doktorka, která své praci rozumí a skvěle se doplňují se sestřičkou :-) Jen kdyby neměla rády ty karafiáty :-))))))))) R.B.

     •  • 

  • K paní zubařce chodím pravidelně, ráda a vždy beze strachu. Je velice příjemná a milá k lidem. Vše vysvětlí, zdělí vám jaký je problém a jak bude postupovat. Rovněž je velice hodná k dětem.Chodíme k ní celá rodina. Jen nevím jestli přijímá nové klienty, má totiž již mnoho pacientů! Lenka

     •  • 

  • Perfektní přístup, skvělá práce a vždy s úsměvem. Láďa Czerný

     •  • 

  • Paní zubařka Stašková je nejlepší co znám!! Zákrok vysvětlí, všechno provádí rychle, bezbolestně s hlavně profesionálně. Jsme u ní celá rodina, stojí nám za to jezdit za ní až z Kolína!!!! Opravdu vynikající lékařka!!

     •  • 

  • P

    Paní dr. je vynikající lékařka, milá, usměvavá, perfektně vše vyvětlí!!
    U pár stomatologů jsem už byla, ale nikdy jsem tak lidský přístup nezažila.
    Skvěle pohovoří jak s dospělými, tak s dětmi:-))
    Můj syn, který měl od malinka fóbii ze zubaře,že se nechtěl nechat nikde ošetřit..
    Paní dr. si ho získala svým milým a lidským přístupem a jeho fóbie zmizela, jako když mávnete kouzelným proutkem a na kontroly chodí s úsměvem na tváři:-)).
    Velké díky paní doktorce!! Jste skvělá!!
    Už tam chodíme celá rodinka:-))

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu