Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavla Bicková
Soukromá lékařská praxe

T.G. Masaryka 187, Český Krumlov 38101

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Tohle je člověk, který v ordinaci dává přednost svým známým. Čekám tam 3 hodiny, aby pak řekla: "Jé ahoj Miluško, co tady děláš?" A pak už jen bouchnou dveře a slyšíme 20 minutové štěbetání za dveřmi. A to je jedna z věcí. Když přijdete do ordinace, vezme vaši kartu podívá se do ní a zeptá se, v jakém roce jste měla meningokoka? A čeká na vaši odpověď, ačkoli vy marně pátráte v hlavě jestli to bylo 2002 či 2003. Nechává vás vydusit do poslední chvíle. Věčně je rozmrzelá, nepříjemná a arogantní. Její sestra je to samé v bledě modrém, nejspíš chytla móresy od doktorky.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka mi vždy pomohla a dá se říci,že nejen mne,ale i mému tenkrát nenarozenému dítěti zachránila život.Já jsem nedávno prodělala meningitidu a paní doktorka mne hned poslala do nemocnice,kde mi potvrdila lumbálka nález.Paní doktorce MOC děkuji,jsem jí nesmírně vděčná !

     •  • 

  • Jsem rád,že jsem registrován u pí doktorky Bickové.Mohu o ní říci jen to nejlepší.


























     •  • 

  • Jsme s paní doktorkou velmi,velmi spokojeni!Je pečlivá,svědomitá,nic nenechá náhodě!Jsme rádi,že ji máme.

     •  • 

  • MUDr. Bicková vždy určí správnou diagnózu, jsem s ni velmi spokojená.

     •  • 

  • K

    Paní doktorka se jistě minula povoláním. Nejsem s ní absolutně spokojená, proto jsem přešla k jinému lékaři. Nejsem číslo, jsem člověk a proto chci, aby tak se mnou a ským koliv jiným bylo zacházeno.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jsem s p.doktorkou moc spokojena ,vzdycky mi pomohla nic nenecha nahode,dobre vysetri a jsem rada ze ji mam.Vzdycky mi pomuze a o tom to je.Vsechno si umi uhlidat jsem s ni spokojena.

     •  • 

  • S paní doktorkou Bickou jsme velmi spokojení.Děkujeme

     •  • 

  • J

    Velice milá paní doktorka s ohromnou pamětí! Nenechá nic náhodě :o)

     •  • 

  • A

    nikdy nme neodbyla

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu