MUDr. Naděžda Vytrhlíková

Pediatr · Více o specializacích

Přerov 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Naděžda Vytrhlíková
Praktický lékař pro děti a dorost

Osmek 4, Přerov 75002

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorka je velmi milá, vždy poradí. Ví, co děti trápí, umí to s nimi.Výborný přístup nejen její, ale i paní sestřičky. Jen je velká škoda, že již neordinuje. Tímto jí chci poděkovat. A myslím, že paní doktorka, která ji teď zastupuje, to bude velmi těžké.

     •  • 

  • Paní doktorka je výborná ve své profesi, příjemná, pečlivá a umí to s dětmi.Všem doporučuji !!!

     •  • 

  • Paní doktorka je opravdu milá a pečlivá lékařka,dá se s ní velice dobře pokecat a ráda mi ze vším poradí a pomůže a navíc má velice milou a hodnou sestřičku.

     •  • 

  • Paní doktorka je příjemná, umí to s dětmi.Je pečlivá, důsledná a odvádí kvalitní práci. Všem doporučuji.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi pečlivá a starostlivá, nic nezanedbává. Jsem s ní velmi spokojena.A sestřička je také vstřícná a milá. Jsem opravdu ráda, že mé dcery patří k jejím pacientům.

     •  • 

  • S paní doktorkou jsem moc spokojena,jen někdy až moc pečlivá,ale na druhou stranu nic nepodcení moc doporučuji...

     •  • 

  • M

    Výborná lékařka, kterou mohu jenom doporučit. Naprosto pohodově a zdárně s ní má dcera "proplula" všemi dětskými nemocemi a vším s zdravím spojeným. Vždy milá, klidná, ochotná, naslouchající. Žádné příznaky nikdy nepodcenila, každou léčbu a následné doléčování vysvětlovala. Odborník i citlivý člověk v jednom. Za celé ty dlouhé roky mohu "Paní" doktorce jenom moc poděkovat.

     •  • 

  • O

    Paní doktorka je moc příjemná a ochotná.Nic nepodceňuje a navíc má velmi milou sestřičku.

     •  • 

  • J

    Nejelepší doktorka co znám..:)hodná, milá,ráda si pokecá:)je moc fajn!jeví zájem o své pacienty a dokáže pomoct a povzbudit i v nejhorších situacích!!Doporučuji všem!!

     •  • 

  • K

    Paní doktorka je velmi spolehlivá, své práci rozumí na výbornou a k dětem je velmi milá.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu