MUDr.
Mirko Jakovljevič
Gastroenterolog
·
Internista
Více
o specializacích
Hluboká nad Vltavou 2 adresy
Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Horní 117, Hluboká nad Vltavou 37341
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Nemocniční 429, Český Krumlov 381 27
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
25 názorů
-
T
T.N.
Pan doktor Jakovljevič,osoba na pravém místě,chtěl bych poděkovat za skvěl přístup,není co vytknout prostě 1
• Nemocnice Český Krumlov, a.s. • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
Moje matka coby tou dobou jěště pacientka pana doktora měla záchvat zvracení a průjmu tak že nedošla ani do auta. Došli jsme poprosit p. Doktora jestli by jí nedošel vyšetřit (500m) od ordinace.
Arogantním tonem odpověděl že návštěvy nedělá a že včera matku viděl sedět na lavičce a nic jí nebylo
Matku jsme tedy odvezli s vypětím zbytku sil na gastro do čb výsledek alergický záchvat = alergie na lepek• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Doktor co nepozná zápal plic je u mě debil a v ordinaci nemá co dělat !!!
22.8.2013 jsem za ní přišel s vysokou horečkou a kašlem... nejen, že se neuráčil teplotu měřit, jen letmo poslechl a napsal antibiotika na zánět průdušek.. po čtyřech dnech na kontrolu. Stav se vůbec nezlepšil o proto naspal ty samé antibiotika ještě jednou... stav se stále nelepšil a kašel je stále horší...
Po 10 dnech jsem navštívil lékaře ve Zlivi a ten mě okamžitě poslal na RTG plic, a tam našli zápal plic. Za nefungující antibiotika a špatnou diagnozu jsem zaplatil 500 Kč + neschopenka a vlastně se nic nevyléčilo.
Karas Jiří, ZLIV• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Pacient
Slyšela jsem, že je dobrý na gastro. Ale jako praktický lékař nic moc. Nikdy mi nic nevysvětlil a vždy mám pocit, že vše zlehčuje. Na docela vážné zranění mi řekl, že rehabilitace není třeba. Přijde mi arogantní a dělá rozdíly - jinak se chová k pacientům bohatým a jinak k obyčejným lidem...
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Pacient
Výborný lékař.
• • •
-
Pacient
spokojenost
• • •
-
Pacient
pana doktora mohu jen vřele doporučit.
je to opravdový profesionál a výborný diagnostik.moderní lékař.
je velmi dynamický,možná proto se někdo někdy může cítit odbytý,což je ale samozřejmě hloupost.
mou upřímnou spokojenost snad dokazuje i to,že za panem doktorem dojíždím 40km
přeji mu hodně zdaru, úspěchu i štěstí
Jan Přílepek
• • •
-
Pacient
Velmi schopný, pečlivý a vstřícný lékař.
• • •
-
Pacient
Jsem osoba samostatně výdělečně činná a proto nikdy nemarodím.Pan doktor je podle mého názoru velmi AROGANTNÍ.Stěžujete si ? To NIC není.Výsledek,to co mělo být jen několik dní v sádře ,skončilo operací(vždyť to nic není).Nebaví mne pořád někam chodit a stěžovat si ,že mě něco bolí a nemůžu dělat a poslouchat to nic není.Chci jen to ,na co mám právo.Zjistit skutečný problém a pak pokud možno vyléčit.NIC VÍC.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Pacient
Pan doktor mi v minulých třech letech včasnou diagnózou dvakrát zachránil život. Při kontrolách vždy informuje o výsledcích a dalším postupu léčby stručným a srozumitelným způsobem. Vlídný přístup k pacientům. Více netřeba dodávat. Děkuji pane doktore.
Jiří Polívka• • •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil