Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (3)

Ingrid Gergelyová
ORL ambulance

Chelčického 49/50, Písek 39701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Ingrid Gergelyová
Nemocnice Písek

Karla Čapka 589, Písek 397 23

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Poliklinika Milevsko

Jeřábkova 158,, Milevsko 399 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Š

    Možná skvělá lékařka, ale objednanému pacientovi nedala vědět, že si bere dovolenou.

     • ORL ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Velmi milá, ochotná, laskavá a šikovná paní doktorka i sestřička.

     • ORL ambulance Jiný  • 

  • F

    Paní doktorka je milá a profesionální, tam nikdy problém nebyl. Chvála ze všech stran... Bohužel, totéž se nedá říci o personálu. Arogantní, pohrdavý, neprofesionální. Sestra ani není schopná napsat jednu zprávu bez hrubé pravopisné chyby, ale to by bylo vedlejší. Tvrdí, že se snaží s pacientem spojit, ovšem žádný zmeškaný hovor ani problémy se signálem nenastaly. Na slušný e-mail upozorňující na chyby reaguje podrážděně a odmítavě, v podstatě pacienta vykopne. Pokud se tedy chcete nechat šikanovat a urážet od někoho, kdo z vás má nemalé peníze, je tato ordinace pro vás. Pokud si chcete připadat důstojně a nechcete ze sebe nechat dělat blbečky, určitě jděte jinam. Silně nedoporučuji!

     • ORL ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Skvělá paní doktorka a velmi profesionální. Mohu doporučit. Pomohla mně i mojí dceři, kterou odmítali jinde ošetřit protože si mysleli, že se zdravotní problém vyřeší za krátko sám. Naštěstí paní doktorka pomohla.

     • ORL ambulance  • 

  • Nejlepší ORL doktorka a doktorka vůbec, kterou jsem poznal. Milá, vstřícná, usměvavá a vždycky chce co nejvíc pomoc. A ještě k tomu její odborný, ale pochopitelný výklad je v této profesi skvělý. Nemůžu opomenout sestřičku, také pouze chválím. Všem doporučuji, k jinému ORL doktorovi bych nešel. A paní doktorko, děkuji!!!

     •  • 

  • Tato paní doktorka si zaslouží jen chválu. Její velice milý přístup společně s jejími znalostmi ji staví na nejvyšší pozici toho, co zde v naší zemi můžeme vůbec najít. Kéž by bylo více takových to doktorů. Vřele doporučuji všem, protože ve svém oboru nemá konkurenci.

     •  • 

  • Výborná lékařka.

     •  • 

  • velmi neprijemna a surova

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je profesionál a zaslouží jen chválu. Skoro sedm měsíců si mou téměř čtyřletou dceru přehazovali doktoří jako horký brambor a diagnoza jejího neustálého kašle a zahlenění žádná. V Jihlavě dceru vyšetřila i krčařka s tím, že mandlička je v pořádku a to tak, že nahlédla jen zrcátkem do krčku a roztáhla nosní dírky. Na doporučení kamarádky jsme se obrátili na paní doktorku Gergelyovou a vážili cestu z Jihlavy do Písku. Vyplatilo se. Paní doktorka po lokálním umrtvení zavela sondičku a nález v podobě zánětlivého ložiska na mandli byl na světě! Děkuji za ochotu, laskavost, trpělivost a odborný, leč srozumitelný výklad. Tuto lékařku vřele doporučuji!!!!

     •  • 

  • doporučuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu