Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Hana Gronychová
Odborný lékař psychiatrie

M. R. Štefánika 3, Šumperk 78701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • B

    Arogantní sestra hrůza a děs a paní doktorka to je kapitola sama o sobě vyhrožovat neumí pomoct

     • Odborný lékař psychiatrie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • A

    Ohledně paní doktorky můžu napsat, že jsem s její volbou byla celkem spokojená. Z počátku byla velmi příjemná a empatická. Postupně se její přístup sice měnil a ke konci léčby jsem měla někdy pocit, že ji už spíše obtěžuji, ale po zdravotní stránce mi pomohla. Kdo mi byl ale velmi nesympatický, byla její zdravotní sestra. Studená, nepříjemná a neempatická starší paní, které chyběl lidský přístup a pochopení pro pacienta, vlastnosti, které jsou zrovna v tomto oboru velmi důležité.

     • Odborný lékař psychiatrie Jiný  • 

  • I

    Myslím, že vše záleží na sympatiích k pacientovi. Jednou krátce pomohla, ale dal ji moje problémy vůbec nezajímaly.

     • Odborný lékař psychiatrie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S

    Nikdy jsem nelitovala,tak špatný výběr lékaře, jako nyni s p.Gronychovou. Velmi nelidský,neempatický a studený člověk,kterého vůbec nezajímá duše a stav pacienta,nenaslouchá. Prvních pár návštěv celkem ušlo, ale můj stav se nelepší a začala se chovat,jako bych jí spíše obtěžovala. Rozhodně nedoporučuji

     • Odborný lékař psychiatrie Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je skvělá, vyslechne,nabídne řešení, klidem dodá i tomu druhému pocit klidu,ukáže,co je důležité a co ne,ráda k ní jdu.jana

     •  • 

  • Vynikající lékařka,empatická,milá,snaží se vyjít pacientovi vstříc,pochopit ho,najít správné léky. Ostatní psychiatři by si z ní měli vzít příklad.

     •  • 

  • Velice dobrý pocit s jejího jednání, milá, vyslechne, snaží se pomoct, ne jako její kolega od vedle..............

     •  • 

  • Já jsem jí asi nepadla do oka, přišla jsem poprve a setkala se u ní s nezájmem.Dost mě to urazilo,jsem šedesátnice a nikdy jsem neměla potřebu chodit po doktorech, až když jsem se zhroutila a závodní lékař mě k ní poslal.Podruhé jsem šla bez objednání, když mě v blízkosti chytl záchvat,chtěla jsem aby mě viděla přímo. Zeptala se, jestli mám léky, tak ať si je vezmu a naschledanou.
    Seděla jsem na chodbě a čekala, až to přejde, někdy mi to trvalo i hodiny. Čekala jsem od ní aspoň injekci, ale vůbec si mne nevšimla, ani když šla po chodbě kolem mne. Už jsem k ní víckrát nešla ale pomoc jsem našla jinde a nestačila jsem se divit, jak rychle a s jakou ochotou to jde také.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je opravdu milá a vyzařuje z ní klid a pochopení.Velice mi pomohla a nejen léky.Kdykoli od ní odcházím,mám velice dobrý pocit a jsem nabitá pozitivní energií.Mám vždy pocit,že si povídám s někým blízkým,kdo zná odpověď a radu na všechno.Děkuji paní doktorko,díky vám je svět krásnější a všechny problémy snadno řešitelné.Jana

     •  • 

  • Taky jsem s ní velice spokojená,je velice milá a dovede člověka vyslechnout a poradit mu:-))P.doktorko děkuji:-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu