MUDr. Eva Syrovátková

Pediatr · Více o specializacích

Nový Jičín 1 adresa

28 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Eva Syrovátková
Praktický lékař pro děti a dorost

Gregorova 1390/35, Nový Jičín 74101

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Pan doktorka je skvělá , můžu jen doporučit ! Vždy vstřícná info telefonickém hovoru nám vždy ochotně a dobře poradí a pomůže **********

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • Nechápu, jak může někdo k téhle paní doktorce chodit.Ze začátku se zdá vstřícná a nápomocná a ejhle stěžuje si na MOOOOC DĚTÍ a tudíž se nemůže věnovat každému dítěti jak má.Bohužel toto je jen veliké shrnutí (zanedbala neštovice,podávala stále stejný lék na dosti závažnou nemoc a má dcera celičký rok trpěla jen díky jejímu "geniálnímu"přístupu zahleněním,laringitickým kašlem a teplotama-až její slavné léky v podobě Fenistil,stoptusin,ditustat,nurofen a paralen u mé dcerky přestaly zabírat právě díky neustálému předpisování).Jakmile má ke konci ordinační doby,tak se již nevěnuje dítěti skoro vůbec a pak šup nastal víkend a dcerka mi celý proležela a spala bez známek života jen s těžkým dýcháním,....prostě jsem měla zakročit již dříve a nečekat.Nyní jsme přestoupili k jinému lékaři-pozdě ale přece,díky.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • výborná doktorka. Já i manžel jsme k ní chodili jako děti, když se nám narodila dcera vůbec jsme se nemuseli rozmýšlet kam ji přihlásit. doporučuju

     •  • 

  • Je prostě super

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi milá, ochotná. Dcera ji má velmi ráda a těší se k ní. Je ochotná poradit kdykoliv, i telefonicky, kdy už nemá ordinační hodiny.

     •  • 

  • S doktorkou Syrovátkovou jsem byl vždy spokojen a velmi si cením jejich brzkých a kvalitních diagnóz v dětském věku.

     •  • 

  • Lepší paní doktorku si ani nemůžeme přát.

     •  • 

  • K paní doktorce jsem se svými dětmi chodila před více než deseti lety. Je naprosto perfektní jako doktorka i jako člověk.Dodnes se zdravíme a prohodíme pár slov.V

     •  • 

  • laskavá, poradí

     •  • 

  • K paní doktorce Syrovátkové chodím s dvěmi syny už více než 10 let a musím jen pochválit její vstřícnost, snahu pomoci i odborné zkušenosti.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu