Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Daniela Vaculíková
Sam. ord. lékaře specialisty - ORL

Lidická 1734, Roztoky 25263

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • E

    Paní doktorka i sestřička jsou vždy ochotné a snaží se pomoci. Paní doktorka nemá při stanovování diagnózy "klapky na očích" - na problém se dívá širokospektrálně. Vždy maximálně využívá všech dostupných vyšetření, proto je její diagnóza většinou přesná, má trpělivý přístup.

     • Sam. ord. lékaře specialisty - ORL Jiný  • 

  • Úžasná a milá paní doktorka, která se naží pomoci za všech okolností. Pacientů asi hodně přibývá, takže i je nutné počítat s čekáním, i když je člověk objednaný, ale když jdete z ordinace, kde je vám věnován potřebný čas, tak pochopíte, proč ke skluzům dochází. Výborné zkušenosti s vyšetřením malých dětí. Pěkně zařízená ordinace se vším potřebným. Chvála patří i sestřičce, která je milá a ochotná.

     •  • 

  • http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/lekari-se-brani-pomluvam-na-webu-marne.html

     •  • 

  • Paní doktorka Vaculíková je erudovaná a vysoce profesionální. Zdravotní problém umí zhodnotit v širokém diferencialně diagnostickém spektru ( i mimo svůj obor). Vřele doporučuji dospělým a především potom maminkám s dětmi, se kterými má obrovskou zkušenost!

     •  • 

  • Paní doktorka je moc milá a šikovná,pomohla vždy mým dětem,mě i manželovi.Není snad velký problém ráno sestřičce zavolat a nahlásit,že přijdu s bolestmi.Dělám to tak vždy a nikdy jsem nebyla odmítnuta.Kéž by takových lékařů bylo více!

     •  • 

  • Velmi milá,naprosto profesionální práce zejm. s malými dětmi, velice špičkový odborník, moderní metody,příjemné prostředí, ordinační doba i večer....doporučuji.

     •  • 

  • Nemohu souhlasit s předchozím hodnocením! Myslím si, že paní doktorka i sestřička mají vysoce profesionální přístup, ale záleží samozřejmě na lidech, jak se postaví k tomu, že nejsou ošetřeni ihned... Kromě toho, mají na dveřích napsáno, aby se pacienti objednávali telefonicky - což asi pán se zánětem dutin přehlédl ... Naší rodině vždy ochotně pomohla a sestřička byla vždy velmi milá. Samozřejmě se stane, že taky mnohdy čekáme, ale když vidím, že přijde maminka s plačícím dítětem v náručí, tak asi každý pochopí, že tento malý pacient bude mít přednost.... Přeji paní doktorce i sestřičce mnoho spokojených pacientů a moc děkujeme, že je v Roztokách máme!!!

     •  • 

  • Naprosta spokojenost, poradi, pomůže a vyléčí. Doporučuji! Hlavně v Roztokách, kde s bolestí v krku není skoro kam jít...
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • S

    Paní doktorka je moc milá a chápavá k dětem, dospělým i důchodcům. Vyšetření provádí šetrně, že "skoro nic nepocítíte". I přes mladý vzhled má bohaté zkušenosti z motolské nemocnice. Doporučuji.

     •  • 

  • P

    Paní doktorka působí dojmem, že ví, co dělá. Připadá mi velmi zaujatá pro věc, což je pro doktora velké plus a mně zatím ve dvou případech vždy ochotně pomohla, i když jsem přišla poprvé neobjednaná.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu