Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Bronislav Szymaňski
Odborný lékař ortopedie

Masarykova 1000, Orlová 73514

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan Dr Szymaňsky je moc skvělý a hodný lékař měla jsem obavy ale hned jak jsem vesla do ordinace obava zmizla naprostá spokojenost sestřička taky moc milá za mě hvězdiček 10????????????

     • Odborný lékař ortopedie Bolestí kyčle  • 

  • Nejhorší ortoped. Řekl mi, že moje záda nejdou spravit a dále že mám nohu kratší o 1cm. Naordinoval mi podpatěnku a to bylo vše. Po 3 letech jsem navštívila fyzioterapeutku, která mi řekla, že nohu kratší nemám a že jsem udělala dobře, když jsem jí nenosila, protože bych si páteř ještě více zničila a se zády jsme začaly pracovat a je to o 80% lepší. Dále je arogantní, nepříjemný a vůbec se nezajímá o pacienty.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • JEST TO LEKARZ Z DUŽYM SERCEM DLA PACJENTA A WAŽNE ŽE POTRAFI ZARAZ POMOC ...KDYBYCH MOHLA DALY BYCH MU 10 HVĚZDIČEK ....VŘELE DOPORUČUJI ...PO DOBU ČEKANI NA OPERACE KYČLE MĚ 3 MĚSICE ZBAVIL BOLESTI ALE VELKE BOLESTI ....U JINEHO ORTOPEDA JSEM OBDRŽELA 20 TBL.TRALGITU NA 3 MĚSICE...JE TO ROZDIL NA PRVNI POHLED ...A K TOMU MĚ CHTĚLI OPEROVAT SKORO ZDRAVE KOLENO...

     •  • 

  • Byla jsem na kontrole kyčlí se synem a jsem velmi nespokojená s chováním jeho zdravotní sestry.Na kontrole jsem byla dvakrát a vždycky byla velice nepříjemná,mrzutá a chovala se neprofesionálně.Jsem velmi ráda,že už nemusím chodit na kontroly,protože bych si už určitě hledala jiného ortopeda a tuto ambulanci už bych nikdy nenavštívila!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S tímto ortopedem jsem byla velice spokojená,chodím tam s dcerou od narození a vždy jsou velmi milí.

     •  • 

  • Byla jsem velice mile překvapena s jednáním personálu k pacientům na opravdu profesionální úrovni, jak by to mělo dle mých představ vypadat u všech lékařů. Pan doktor příjemné jednání, opravdu jsem byla velice spokojena.

     •  • 

  • A

    Odborný a milý přístup, výborné výsledky. Léčí i moje známe a rodinu, všichni jsou spokojení.

     •  • 

  • A

    JSEM VELICE SPOKOJENÁ S LÉČBOU A PŘÍSTUPEM PANA DOKTORA

     •  • 

  • L

    Pana doktora doporučuji.Při potížích s kolenem mi velmi pomohl a za to mu děkuji.

     •  • 

  • W

    Jeho léčení je monotónní a zcela neúčinné. K pacientovi přistupuje jako k věci, která mu přináší peníze a nepohodu.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu