Domov důchodců, Kadaň
Ord. praktického lékaře pro dospělé

VÝBORNÝ DOKTOR,,Velice prijemny a vzdy dobre naladeny doktor, ktery Vas ochotne prohledne. Vase problemy řesíe a venuje se Vám. Moc hezky lidsky pristup i ke starsim lidem,
Díky Bohu, že tady máme stále ještě doktory jako je On :))....a navíc ma pořad usmev na tvařy,,což ma dobry vliv na pacienty,,Děkuji a přeji at je pořad takovej a zdrav,,

Změnila jsem obvodního lékaře i když jsem si říkala, že jsem možná ani neměla pádný důvod. Teprve teď můžu říct, že měla! Přístup pana doktora Šubrta k pacientům je úžasný, je vždy ochotný a mám dobrý pocit, že za ním můžu přijít s jakýmkoliv problémem a on nad ním určitě jen nemávne rukou. Pokud to půjde, přihlásím k němu i dceru.

Doktorů jsem již prostřídala několik, ale vždy se budu ráda vracet k panu Šubrtovi. I když je to doktor a k doktorům se chodí s problémem, s bolestmi a těžkostmi, ale pokaždé mě potěší jeho milý a laskavý přístup. Jeho ochota a dobrota nezná mezí. K panu doktorovi chodí celá má rodina a vím, že je v těch nejlepších rukou. Jsem mu za mnoho vděčná. Díky Bohu, že tady máme stále ještě doktory jako je On :))....a navíc se krásně směje :)). Díky Vám :)

Výborný doktor, můžu jen doporučit. Poradí s každým problém, vždy ochotně. Opakovaně mi pomáhal i po své pracovní době, když to moje maminka potřebovala. Vždy má pro pacienty pochopení, nechová se předrážděle, i když vidím jeho čekárnu stále plnou. Jako doktora bych ho nikdy nevyměnila.

Velice prijemny a vzdy dobre naladeny doktor, ktery Vas ochotne prohledne. Vase problemy resi a venuje se Vam. Moc hezky lidsky pristup i ke starsim lidem.