MUDr. Přemysl Grubský

Urolog Více

Mnichovo Hradiště 1 adresa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Uromedic, s.r.o. Jiný

úžasná ordinace..velcí profesionálové, pan doktor a sestřička

Umístění: Uromedic, s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla na kontrole na urologii u pana doktora MUDr. Grubského je to moc příjemný ochotný a vstřícný lékař i sestřička je velmi milá a příjemná. Škoda, že tak dobrých a příjemných lékařů není více. S panem doktorem MUDr. Grubským jsem velice spokojená.

Umístění: Uromedic, s.r.o. Jiný

Bol som ta poprve a velmi spokojny skveli pristup doporucuju

Umístění: Uromedic, s.r.o. Jiný

Návštěva s 10 letým synem, který bude muset na obřízku - pan doktor vše vysvětlil a byl neskutečně milý, stejně jako sestra. Sice to byla naše první návštěva, ale byli jsme spokojení. Jediném, co bylo nepříjemné, bylo dlouhé čekání v čekárně, ačkoliv jsme byli objednaní na čas. Ale jinak hodnotím kladně

Umístění: Uromedic, s.r.o. Jiný

Za mě pan doktor má profesionální přístup. Velice šikovný, ochotný a zajímá se o své pacienty. Mohu jen doporučit.

Umístění: Uromedic, s.r.o. problém s močovým měchýřem

Bohužel mám velmi špatné zkušenosti s panem lékařem možná že je odborník ale chování nemá dobré je velmi nepříjemný lékař nerada k němu chodím opravdu velmi nerada, ale bohužel jinou možnost nemám neurologů je málo.

Vynikající odborník .

Pan doktor je asi dobrý odborník, jen mu chybí jednání a to hlavně s dětmi. Pana doktora jsem navštěvovala se synem a dodnes z něj má hrůzu. Sestra by měla vážně zvážit odchod do důchodu.