Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

naprostá spokojenost s lékařkou i léčbou, hned po její prvně nasazené léčbě jsem neměla absolutně žádné příznaky alergie ani astmatu (po 30 letech, i když samozřejmě vím, že tento obor se rychle vyvíjí), nechá pacientovi prostor na dotazy a sroumitelně je vysvětlí. Všem doporučuji.

velmi schopná a svědomitá lékařka, maximálně se věnuje, vysvětlí i souvislosti a informovaný pacient tak určitě lépe spolupracuje. Jsem moc spokojená.
Jen pro úplnost - jmenuje se již Vojířová

Nejlepší diagnostik, kterého jsem potkala. v AKI se mě dostalo maximální péče v oblasti alergologi. Vysoce profesionální a lidský přístup k pacientům.

Velmi dobrá lékařka, především svědomitá a pečlivá.... má profesionální přístup.

Skvělá komunikace, snaží se mluvit srozumitelně, udělá si čas. Cokoli není jasné, vysvětlí. Je velice korektní, stalo se mi, že přede mnou byl v ordinaci méně chápavý pacient, jeho poznámky byly až legrační, ale neměla potřebu po jeho odchodu to nijak komentovat. Tleskám.

Jen pro úplnost - jmenuje se již Vojířová