Ord. praktického lékaře pro dospělé
Masarykovo náměstí 440, Podbořany

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Skvělá pečlivá doktorka která vyjde vstříc a sestřička je taky strašně fajn moc my obě pomohli za to jim patří moje díky i když nemusely tak pomohly díky díky díky

Velice milá a pečlivá paní doktorka. Nic jí neunikne. Profesionální přístup, neměnila bych. Spokojená pacientka.

JE TO VELICE MILA PRIJEMNA PANI DOKTORKA VELICE PECLIVA PRO ZDRAVI SVYCH PACIENTU VYSOCE PROFESIONALNI TAKE JE STALE MLADA PROSTE FAJN

Doktorka je dobrá, možná by stálo za úvahu změnit systém v čekárně její ordinace. Fronty pacientů jsou nekonečné a když nečekáte na "otevíračku" mezi prvními, máte jistotu, že v čekárně strávíte klidně 4h. Třeba takové lístky s pořadovými čísly by jak pacientům, tak personálu určitě ulevily. Žijeme přeci v 21. století ! :-)

Je to fajn lékařka, velice pečlivá, lidská, trpělivá, hlavně pomůže, poradí.
Jediné s čím souhlasím je dlouhá čekací doba v čekárně, protože se opravdu pečlivě věnuje každému. Já bych neměnila. doporučuji

Je prostě fajn lékařka

Dokáže pomoct,vyléčí a to je podstatné.

Je velmi pečlivá, nic neopomene. Také komunikace s ní je příjemná. Díky času, který věnuje každému pacientovi se v čekárně občas dělají velké fronty, ale to je snad jediné negativum.