Petra Olmová, veterinář Brno

MVDr. Petra Olmová

Veterinář Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Jihlavská 7, Brno
Veterina Jihlavská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

T
Umístění: Veterina Jihlavská Jiný

Nezbývá mi nic jiného než doporučit. Celý tým naprosto skvělý. Snaha pomoci, cena a celkový přístup, především po odborné stránce, perfektní i přes veškeré námitky naší velice bojovné kočky.


Y
Ověřeny pacient

Jak paní MVDr. Olmová tak cely jeji ženský personál nemá jedinou chybu! Po odborne stránce naprostá jednička! Neustále plná čekárna a to i pět minut před zavíráním, přesto i tak tam vždy panuje dobrá atmosféra, plná ochoty a úsměvu.
Pejsky mi vždy daly dopořadku a vřele doporučuji.


N
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost. Paní doktorka velice milá, sympatická. Se vším ráda pomůže. Vždy našemu pejsku pomohla. Nikdy nebyl žádný problém. Doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Naprosto úžasná paní doktorka! Z důvodů přestěhování jsme šly s hafinou na místní veterinu - byť jsem věděla že se k paní doktorce Olmové vrátíme, ale v ten moment akutka.No na Merhautové veterinářka napsala hafině kapky do očí s kortikoidama a ty vůbec do oka nesměly přijít.Zlatá paní doktorka Olmová
Odbornice na slovo vzatá.


Ověřeny pacient

Ano... Kdo chodi sem,neprohloupi. Kvalita,cena,pristup,pet hvezdicek. Obdivuji a doporucuji... malac


T
Ověřeny pacient

Vše NAPROSTO PERFEKTNÍ. Ostatní MVDr. by si měli vzít příklad,ja se starat o nemocná zvířata. I celý tým je senzační - doslova nám před 2r. postavili na nohy již téměř nechodící fenku se silnou artrozou. Paní doktorka má široké znalosti i alternativní léčby a lze s ní i telefonicky zkonzultovat jakýkoliv nápad. Nikdy jsem neslyšela " jste laik,tak se do toho nepleťte"...apod. Cenově bezkonkurenční. Velmi si jí a jejího přístupu vážím.


Š
Ověřeny pacient

Skvělá veterinářka, super přístup a odborné znalosti, téměř nonstop ordinační doba. K našim dvěma kocourům jezdí také domů. Naprosto doporučujeme.


J
Ověřeny pacient

Kdybych mohla, dám 10 hvězdiček. Paní doktorka je naprosto úžasná, milá, vstřícná, vždy v dobré náladě, profesionální a empatická. Je to nejlepší veterinář, kterého jsem poznala. Ordinaci má skvěle vybavenou a kupodivu ceny nejsou vysoké. Navíc má skvělou sestřičku, která to se zvířaty skutečně umí a má na ně záhadný vliv-i náš věčně bojovný kocour se v její náruči zklidnil. Doporučuji!!


P
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám opakovaně výborné zkušenosti. Je velice pečlivá, svědomitá, milá, ochotná kdykoliv pomoci (i mimo pracovní dobu a o víkendech i po telefonu). Pomohla mi v případech, kde jiní doktoři selhali. Velmi si veškeré její pomoci cením a vše další budeme vždycky řešit jen tady. Díky za takové středisko v Brně!


W
Ověřeny pacient

Vynikající jak péče tak i přístup ke klientům i pacientům. Velmi pečlivá a ochotná. Vřele doporučuji.
Saša Procházková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti