Klimšova 750, Petřvald
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Preventivní kontrola

K paní doktorce jsou chodila několik let. Zpočátku kdy mé zuby nevyzadovaly žádný zákrok, jsem byla spokojená. Bohužel při předposlední a poslední návštěvě ( při te předposlední návštěvě jsem platila 2800 za pro mě zbytečné dvě bílé plomby stolicek, kdy mi bylo sděleno ze tmavé plomby uz nedělá) si hledám nového zubního lékaře. Po zjištění cen jiných zubních lékařů, jsem vyhodnotila, ze paní doktorka je docela drahá. O přístupu ke mě jako k pacientovi který nebyl zrovna pozitivní a vstřícný ani nemluvím.

O

Dlouhé roky jsem byl s paní doktorkou velmi spokojen. Práci vždy odvedla rychle, kvalitně, jako student mohu potvrdit že ani nijak draze. Mé dva akutní případy nikdy neodmítla. Níže uvedené výtky stran její osobnosti považuji za nepodstatné, nijak neovlivňující její pracovní výkon nebo můj dojem z návštěvy.

Po změně lékaře (vyvolané mým přestěhováním) však musím vyzdvihnout několik věcí, které zpětně nehodnotím dobře. Předně jsou to velmi dlouhé čekací lhůty - vytíženost dentistů je dnes bohužel standardem, ale situaci, kdy mi zubní provizorium (které mi mělo vydržet "několik týdnů", dokud se pro mne nenajde skulina v rozvrhu) vydrželo v ústech tři měsíce až do návštěvy nové dentistky, už za standard nepovažuji; půlroční čekání u obyčejné prohlídky není výjimkou.
Dr. Dvořáková je velmi vytížená. Často ve své ordinaci obsluhuje dva pacienty najednou, z čehož jsem nikdy neměl příliš dobrý pocit, ač chápu, že když na vás působí preparát, lékař má prostoj, kdy se může věnovat jiné práci. Nikdy jsem její vytíženost nepocítil na kvalitě jejího výkonu (!), ale citelně se to projevuje v oblasti komunikace. Nová lékařka mi ve svém čase vždy vše pečlivě vysvětlí, nabídne mi různé alternativy spolu se zcela upřímnou zdravotní prognózou a finanční vyhlídkou - u vstupní prohlídky, když hodnotila můj stav a výhledy mé zubní péče, se mnou mluvila více než dr. Dvořáková za posledních osm let úhrnem. Komunikace u dr. Dvořákové (kterou často obstarává sestra, jinak také velmi zručná; lékařka přichází vždy pouze na zákrok a následně odchází) je informačně i lidsky velmi strohá. Jako učitel jsem na páčení informací z lidí zvyklý, ale u odborníka který má v rukách mé zdraví bych očekával otevřenější přístup. Nová lékařka navíc nepřímo zhodnotila některá řešení paní doktorky za ne zcela vhodná, což nemohu objektivně posoudit (slovo odborníka proti slovu odborníka) - v jednom případě se to ukázalo být pravdou, ale "jedna vlaštovka jaro nedělá" (viz první odstavec celého hodnocení; vždy jsem byl u paní dr. Dvořákové maximálně spokojen a mé zuby jsou toho důkazem).

Pokud zvážíte výše uvedená negativa (komunikace, čekací lhůty), mohu paní doktorku doporučit, sám bych ji však už pravděpodobně nezvolil.

Ž

Ze zacatku jsem byla nadsena, zuby mi dala podstatne do mnohem lepsiho stavu nez jsem mela od predeslych zubarek ale pak me to prestalo bavit. Stale si me zvala a ja jen hazela tisice jak vevernicek noviny. Manzelovi napichla nerv pri lokalnim umrtveni a necitil chut cca 3 mesice. Me u prace spalila ret v koutku. Dodnes mam jizvicku. Je necitliva teda abnormalne, navic hrozne arogantni a naladova. Za me uz ne.

Paní doktorka i celý personál má výborný lidský přístup a neodsuzuje lidi, kteří mají panický strach ze zubaře. Každý zákrok nejdříve semnou konzultuje a navrhuje, takže předem vím co mě čeká příští návštěvu. Je dochvilná, nikdy nečekám a veme mě v objednaný čas.Mohu jen doporučit.

Nejlepší doktorka, kterou jsem potkala a to po všech stánkách, jak odborné, tak lidské. K paní doktorce jsme začali chodit celá rodina před 12 lety, nepřestali jsme i když jsme se přestěhovali do jiného města vzdáleného 30 km . Nyní jsme se přestěhovali opět, ale o 300km dále a budeme dojíždět nadále, jelikož nevěřím, že bychom ještě někdy mohli potkat, tak výbornou lékařku jakou je p. Mudr. Dvořáková.

úžasná paní doktorka, dneska jsem šla poprvé k zubaři , je mi 19.. zuby se mi začly kazit cca před rokem a dneska jsem byla na trhání. Paní doktorka i sestřičky super. Necítila jsem nic, nic nebolelo a i po odeznění injekce nic nebolí... můžu doporučit.. mimochodem nechápu tady negativní komentáře co se týče dětí. Dnes tam byli taky dva malí kluci jeden tak 5let druhý tak 9let a uplně super. takže fakt doporučuji

Nejde věřit těm negativním hodnocením po mojích zkušenostech s váženou paní doktorkou..Je naprosto senzační ona i celý tým kolem ní,tak lidský a profesionální přístup jsem ještě nikde a nikdy nezažil a já strašně moc děkuji s úctou Horák.

G

Skvělý odborník,je rychlá,profesionální,používá nejnovější metody a už se vůbec nebojím chodit k zubaři.Dává mi do pořádku zoubky a já už se můžu smát na plnou pusu.

Škoda, že jsem si nepřečetla recenze. Díky paní doktorce má moje šestiletá dcera trauma ze zubaře. První plombování, paní doktorka nedokáže pochopit strach dětí, seřvala mě i mou dceru. Ale jakým způsobem? Měla jsem chuť jí dítě vyrvat z křesla a utéct. První zoubek a bez jakéhokoliv umrtvení plombovala příšerně dlouho. Když zaváděla plombu, tak jí nedala ani odsávačku. Dcera chroptěla a zalykala se, tak jsem si dovolila říct, že se mi tam dcera udusí. Tak jsem dostala opět seřváno. Její přístup je příšerný. Z toho šoku jsem se probrala až v práci. Už nikdy více. Souhlasím s názorem, že je arogantní a nemá vůbec lidský přístup. Jako člověk jí nezajímáte. Nemluvě o tom, že se jí bojí vlastní personál. Po celou dobu před pacientem sestry buzeruje, ty jsou z ní vystrašené a bojí se i promluvit.

Zle skušenosti s ošetřením dcery(6 let) - neprofesionální ,arogantní přístup ,nedoporučuji (aspon ne pro děti)