Praktický lékař pro dospělé
Dobrovského 3, Vyškov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka vždy příjemná a ochotná. I sestřička je moc fajn. Správná dvojka. Využívám málo, ale když musím vždy spokojenost

paní doktorka je velmi příjemná a ochotná lékařka.Jsem její pacientkou několik let a vždy jsem byla s jejím přístupem velmi spokojená. Eva

Po dlouholetých osobních i zdravotních zkušenostech a setkání řady lékařů z nejrůznějších oborů, paní doktorku nedoporučuji. V dnešní moderní a uspěchané době má řada mladých lidí více zdravotních problémů než senioři. Dávat antibiotika bez poslechového nálezu a tzv. "od stolu", kde běží na PC buď "Facebook" nebo "Seznam" a žádanku na Vaše vyžádání Vám napíše ručně nebo na psacím stroji (což dnes už nedělá téměř nikdo), umí každý i bez diplomu. Vysokoškolské vzdělání mám také, nejsem sice lékař, ale ekonom, ale díky Bohu díky svému zdravému selskému rozumu a zkušeností se synem astmatikem, jsem si pomohla jako člověk sama sobě i bez ní. Kdo má jen trošku úcty sám k sobě a přemýšlí mozkem, zvolí jiného obvodního lékaře. Vyškov je sice malé město, ale i v něm se najde řada jiných kvalitnějších a zkušenějších lékařů, kteří jen neodesílají své pacienty s kyselým obličejem k dalšímu vyšetření!
P.s. Pozitivní ohlasy na tomto webu si píše paní doktorka nebo okruh jejích blízkých pod anonymní zástěrkou. S pozdravem a přáním pevného zdraví všem hodným lidem Ing. Dana Pospíšilová

Úvodem musím sdělit, že nejsem pacient paní doktorky, proto nemohu objektivně posuzovat medicínské kvality, jedno vím ale naprosto jistě. Paní doktorka je velmi citlivá a milá osoba s chápavým a vždy ochotným přístupem, která je připravená kdykoliv pomoci.

příjemná, lidská doktorka. Doporučuji. Jsem s ní spokojená. Mohu doporučit, ale to co tady čtu, je asi věc každého. Já s paní doktorkou nemám, nikdy jsem neměla žádný problém, ba naopak vždy mi pomohla.

Paní doktorka mi naštěstí "včas" ukázala,že po letech co k ní chodím je čas přejít jinam.Mrzí mě,že jsem to neudělala už dávno.

Velmi špatné zkušenosti s paní doktorkou ! Věčně tam není a když tam je , tak v pracovní době kdy má vyšetřovat pacienty , tak tam má dýlery léků a plnou čekárnu pacientů . Velmi neochotná a arogantní !!! Jsem rád , že jsem od ní pryč.

Dobrý den, paní doktorka mě léčila 7x po sobě,bez pauzy,antibiotikami,měla jsem velké bolesti v krku a nález na průduškách.Zvláštní je,že si mě nikdy neposlechla,asi to prozradil můj hlas.Má matka na ni chtěla vběhnout,protože jsem si myslela,že ve svých tehdy 33 letech,dopadnu stejně jako Kristus...Šla jsem na ORL k panu doktorovi Cetkovskému (mimochodem je to fakt frajer),hned mi vzal výtěr,nasadil novou léčbu,měla jsem zlatého streptokoka a nabouraný imunitní systém.Po měsíci jsem byla celá.Pak už jsem si jen šla pro svou kartu a nepřeji Vám,slyšet komentář a pohled sestry Nadi...A to jsem řekla,že si jdu pouze pro kartu,že přecházím jinam.Teď chodím k panu doktorovi Milanu Navrátilovi( sídlí u autobusáku,lékarna Angis) a žiju!!!!

K paní doktorce jsem chodila asi 10 let a už jsem od ní odešla. Všechny nemoci léčila naprosto stejnou kombinací léků. Preventivní prohlídku mi za celou dobu nepřipomněla či nenabídla ani jednou. Očkování proti tetanu mi propadlo o 8 let, což mi mohla připomenout, kdykoliv jsem tam byla. Když jsem byla nemocná, tak mě prohlížela ze vzdálenosti asi 1 metru, asi aby něco nechytila :-) Přešla jsem a vidím, že to jde i jinak a lze nabídnout i různé varianty léčby.

Prostě výborná lékařka