Ordinace lékaře - gynekologa
Jiráskova 116, Vodňany

Souhlasím, výborná lékařka. Pacientku vyslechne a snaží se vždy pomoci. Pomohla mě i mé dceři po porodu, i když k ní normálně nechodí. Trochu mi vadí ta pracovní doba, ale jinak jen chválím.

Nejlepší gynekolog v širokém okolí.

Velice šikovná a příjemná doktorka,která Vás nejen uzdraví,ale i vyslechne a poradí.Augustinová

Paní Doktorka je moc příjemna a vzdy mi dobre poradila a nekolikrat i pomohla jak po fyzicke strance tak po te psychicke,moc si ji vazim.

paní doktorka je super doktorka, když je problém na nic nečeká a hned jedná, pomohla mi v těhotenství (hlavně u prvního). Každý můj nečekaný příchod do ordinace (velmi často během těhotenství) byl vždy vyřešen a všechny otázky zodpovězeny. Velice schopná doktorka, která na nic nečeká a řeší danou situaci hned.

Skvělá odbornice-velice pečlivá.

Paní Solarová je velice šikovná dáma jezdím k ní do Vodnan až z Prahy,je nejlepší proto že my zachranila meho 12 měsíčního syna davídka brzy rozpoznala problém a vyřešila jsme jí za to i s manželem velice vdeční.

Výborná lékařka,díky ní se mi podařilo otěhotnět.Pomůže nejen po zdravotní stránce,ale i po psychické.Mohu jen doporučit.

Výborná lékařka moc si jí vážím. Umí si vždy poradit.

Promiňte mi ten výraz" stará škola"!!!!! Poctivá,nic nezanedbá,nepodcení.Vyslechne,poradí,doporučí!