Petr Vyskala, ortoped Nový Jičín

MUDr. Petr Vyskala

Ortoped

Nemocnice s poliklinikou, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo

Paní Kubiemová napsala přesně to, co jsem chtěla před dvěma roky po operaci kolenního kloubu napsat. Byla jsem s panem doktorem Výskalou maximálně spokojená. Děkuji. A. Merendová

Otevřený dopis panu doktoru Petru Výskalovi.

Dobrý den, pane doktore,
ráda bych Vás touto cestou pozdravila a poděkovala za Vaši péči a profesionální přístup během mé hospitalizace v nemocnici v Novém Jičíně.
Operoval jste mne a provedl totální náhradu kolenního kloubu. Dnes, když mám za sebou lázeňský pobyt s rehabilitací, nemám slov, kterými bych Vám poděkovala. Každý z lékařů a terapeutů, kteří viděli a měli možnost posoudit Vaši práci, byli nadšeni.
Po velice krátké době můžu bez bolesti chodit (samozřejmě zatím s berlemi) a pohyblivost kolene je výborná. Taky jsem nezapomněla na Váš přístup v průběhu pooperační péče.
Pane doktore, je hodně dobrých a kvalitních lékařů, ale Vy ke své práci přidáváte bonus. Ještě nikdy jsem nezažila takový zájem ze strany lékaře o zdravotní stav svého pacienta. O svou práci jste se zajímal více, než je standardem a možná jste ani netušil, jak blahodárně tím působíte na pacienta a jeho psychiku.
Pane doktore Výskale, jak už jsem napsala, nemám slov, kterými bych Vám mohla poděkovat. Držím Vám pěsti a přeji štěstí jak v pracovním, tak i osobním životě. Věřím, že díky Vaší profesionální práci a perfektnímu přístupu k pacientům máte před sebou úspěšnou kariéru.

S pozdravem a díky

Hana Kubienová