Praktický lékař stomatolog
třída 1. máje 1782, Hranice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

S panem doktorem jsem velice spokojen a musím říct, že tak příjemnou, ochotnou a milou sestřičku, co má pan doktor jen tak někde nepotkáte!!! je to veselá kopa

Nejlepší zubař ke kterému jsem kdy chodil, chodím k němu už 4 roky a opravdu super. Mimo to je vtipný a tím výborně uvolní atmosféru. Hlavně starší nejen zubaři, ale i lékaři by si z něho měli brát příklad. Michal

- super přesně poví co kdy bude děla
- je ohleduplný
- velice zábavný a pozitivní člověk

Jedná se o skvělého velmí vyrovnaného a zábavného zubař, kteý člověka seznámí s tím co bude provádět a samotný zákrok provádí velice ohleduplně. Můžu vřele doporučit

naprosto profesionální lékař,
veliká spokojenost

Pan doktor mi byl doporučen, když jsem se po mnoha létech odvážil k zubaři. Překvapila mě velice pohodová až veselá atmosféra v ordinaci, a i vcelku bezbolestný několikanásobný zákrok. Jsem maximálně spokojen a vřele doporučuji!

Šikovný, pečlivý, příjemný k pacientům, opravdu nejlepší zubař, co jsem kdy měla.

Maximální spokojenost, perfektní práce, chodím k němu s celou rodinou už mnoho let. Jen ať nám takto vydrží co možná nejdéle a přes přílišnou chválu si ,,nezkazí rukopis". Kudy chodím - tudy chválím...

Velice pečlivý lékař, není drahý jako někteří jeho kolegové, doporučuji jako jednoho z nejlepších na hranicku.

Je to borec, má původní doktorka před ním mi plombovala zub na 3x, pak jsem se zánětem přešel k němu, vše opravil a nyní k němu chodím poctivě 2x do roka a maximální spokojenost, vše podpořeno osobitým smyslem pro humor.