NEMOS SOKOLOV s.r.o.
Slovenská 545, Sokolov

Umístění: jiné místo Bolesti žeber..

Nejlepší ordinace praktického lékaře v Sokolově...Pan doktor i sestřička Kamilka jsou opravdu vždy příjemní a milí..z ordinace člověk odchází příjemné naladěný i když je mu hodně zle..????

Umístění: NEMOS SOKOLOV s.r.o.

pan doktor je ten nejužasnějši člověk on a jeho sestra Kamilka dělaji suprovou atmosferu v ordinaci jsem rada že mam pana doktora jako obvodniho je lidskej hlavně a přatelskej mohlo by byt takovych vic doktoru ktery jsou lidsky přatelsky a vždy uděla odborny vyšetřeni,jsem hodně nemocna ale když tam k nim jdu mně je psichycky dobře ani si tak nemocna nepřipadnu hlavně ma pan doktor rad když s nim člověk mluvi narovinu dělajitam pan doktor i sestřička suprovou atmosferu a to se malo kde vidi

Umístění: jiné místo

Konečně jsem našla skvělého doktora, který nebere nic na lehkou váhu, vždy řádně vyšetří, poradí, pomůže a je opravdu lidský. Pohodář s úsměvem na tváři. Sestra též v pohodě.
Ani se nedivím že se opravdu někdy dlouho čeká v čekárně, když k panu doktorovi chce každý chodit aby mu pomohl ????

Nejlepší doktor v Sokolově :) Vyhází vstříc jak může a je pohodář. Při jakémkoliv problému mě vždy řádně vyšetřil.