Ortopedická ambulance
Brněnská 120, Pohořelice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Vynikající odborník lékař a vynikající člověk !
Léčí mé totálně zničená kolena a nemohu si přát lepšího lékaře.

Umístění: Ortopedická ambulance Utržený vaz

Dělal mi plastiku předního křízového vazů kolene. A koleno funguje výborně.V Úrazové nemocnici mě půl roku léčili a tvrdili po artroskopii, že koleno je v pořádku a pan Dr. Vališ to poznal jen po hmatu.

Umístění: jiné místo operace zápěstí

Tenhle páán doktor musí míít uznáni a respekt,je nejenom výborný ortoped a doktor ale i výborný člověk,napravuje práci jiných ortopedu kteří si to hodnocení nezasloužííí,díííky za perfektní práci a lidsky přístup,jste výborný člověk,

Před patnácti lety mi vlastně zachránil život. Je to nejlepší lékař a člověk, se kterým jsem se kdy setkal a odborník jaký se ve světe bude těžko hledat.

Pan doktor Vališ je uzasny lekar,vzdy pomuze,jsem mu vdecna, navic moc prijemny clovek,ostatni lekari by si meli vzit priklad,vetsina doktoru je otravenych a jak kdybychom je obtezovali. Pan doktor je k nezaplaceni!!!!!!

Nejenom úžasný lékař,ale i skvělý a lidský člověk,což se v dnešní době málo vidí. Chodit za takovým lékařem jako je pan doktor Vališ je radost!!!!!!!!! =))))))

Dr.Vališ je odborník na svém místě. Doporučuji a děkuji za pomoc od bolesti kolena.

Je to velký odborník .Díky němu mohu chodit .Moc děkuji.

Je to nejlepší ortoped jakého jsem poznala.

Není třeba komentáře je prostě super.Díky Vám pane doktore opět chodím a to bez bolesti.