Urologická ambulance
Široká 16, Ivančice

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance Jiný

při zjištění vyšší hodnoty p s a - mi bylo sděleno od sestry : "máte zánět, až se vyléčíte ,přijďte na kontrolu." Stavil jsem se u odborníka a byl mi zjištěn karcinom..
Tohoto lékaře a sestru nikdy!!!

profesni i lidsky přistup na ,,jedničku,, byl jsem velmi spokojeny,Mohu jen doporučit a věřím,že muj nazor není ojediněly. M.Kvitek

Mé přítelkyni řekl, aby si šla koupit urologické čaje. Přítelkyně při tom měla silný zánět a přišel na to až jiný lékař po cca 10 minutovém vyšetření.V tuto chvíli má přítelkyně nasazeny silná antibiotika.Díky jinému doktorovi jí snad bude lépe.Tohoto pána rozhodně nedoporučuji.

Pan doktor Mudr Tureček je jeden z nejlepších ,s krásným přistupem k pacientovi,velice pěkně ho doplňuje jeho manželka jako sestra!!!Jan Michalec.

Mohu jen chválit. Milý, profesionální přístup. Nechápu jak může o něm někdo psát takové bludy. Klidně bych k němu šel znovu, ale díky němu jsem zdráv.

Díky tomuto doktorovi jsem byla několik let na antibiotikách a nakonec jsem se dozvěděla že se mám léčit čaji, po přechodu k jinému urologovi jsem se nestačila divit okamžitě vyšetření, operace a mám klid. Díky MUDr. Turečkovi a jeho lenosti provést základní vyšetření jsem porodělala desítky zánětů a spolykala hrstě antibiotik a přitom stačilo aby mi provedl vyšetření trvající cca 5 minut. Jsem ráda že jsem nedala na jeho čajové rady a zašla jinam kde měli čas a touhu mi pomoci.

Já byla naopak velmi spokojená. Osobní a odborný přístup.

neřeší situaci, jde mu hlavně o body