Adresa

Odborný oční lékař
ČSA 1600, Hostivice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


ČSA 1600, Hostivice

Odborný oční lékařČSA 1600, Hostivice

Odborný oční lékařČSA 1600, Hostivice

Odborný oční lékařČSA 1600, Hostivice

Odborný oční lékařČSA 1600, Hostivice

Odborný oční lékař

Zkušenosti

O mně

Naše ordinace nabízí kvalitní a kompletní ambulantní oftalmologickou péči. Úzce spolupracujeme s předními klinickými pracovišti v Praze, zejména s o...

Více


Specializace

  • oftalmologie

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Odborný oční lékař

K panu doktorovi chodím dlouhá léta i s dětmi a sklanim se před ním. Je úžasný člověk a profesionál. Všem mohu jen doporučit. Problémy se zrakem mám od dětství.

D
Ověřený profil

Tohoto očního lékaře mohu jedině doporučit!!! Velmi příjemný odborník na svém místě, vždy ochoten pomoci.Takoví lékaři by měli být všude!!!

K
Ověřený profil

Nejlepší očař, stará se o můj silně narušený zrak od doby, co se v mladším školním věku objevily první potíže, se kterými si jiní očaři nevěděli rady. Velmi pečlivý pan doktor, při prvních náznacích změny stavu zraku nebo očí důkladně vyšetřuje. Výsledky vám řekne reálně, případné prognózy sděluje otevřeně a z realistického pohledu; nemaže med kolem pusy. Navíc umí velmi pěkně zacházet s lidmi. Ordinace je vybavena nejlepšími diagnostickými přístroji, sestřička také moc příjemná - během krátké doby si vás dobře zapamatuje :)


L
Ověřený profil

Pana doktora mohu jen doporučit . Navštěvujeme jeho ordinaci a vždy jsme byli velice spokojeni.Příjemný , komunikativní a ochotný profesionál . Co více říci. :)


L
Ověřený profil

Vynikající - stačí pouze toto slovo a vyjádří vše. Také tohoto lékaře všude doporučuji. Neznám lepšího. Odborník a velmi příjemný člověk.


Pan MUDr. Trávníček je kapacita ve svém oboru a mohu jen a jen chválit! Nesmírně milý a sympatický člověk a má lidský přístup. Spousta jiných lékařů by si z něj měla vzít příklad.


Nač dlouhý popis - zkrátka přístup PANA lékaře jak má být a sestřička jakbysmet.


Pan doktor Trávníček je velice skvělý a pečlivý pan doktor. Syn byl u babičky na prázdninách a poranil si oko. Pan doktor ho velice ochotně vyšetřil a protože je velice pečlivý a starostlivý, pozval nás pro jistotu ještě na další dvě kontroly.Opravdu je to výborný,ochotný a zkušený lékař. Velice mu ještě jednou touto cestou děkuji a mohu všem doporučit.


Pan doktor Trávníček je ten nejlepší oční lékař, který vždy pomůže a moc ochotný a příjemný.. Od doby co ordinuje v Hostivici nikam jinam bych nešla, celá má rodina k němu chodí a všichni jsme moc rádi, že ho tu máme.. Je obětavej a ochotnej kvůli mě i o víkendu přijel do ordinace a moc mi pomohl...Doporučuji ho všem co znám a schání toho nej očního lékaře. Dík moc pane doktore M.Fantová


mam jen ty nejlepši zkušenosti a zto mu moc děkuju oczko


Došlo k chybě, zkuste to znovu