MUDr.

Petr Trávníček verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Odborný oční lékař

ČSA 1600, 25301 Hostivice, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Bankovní převod Více (1)

• D

Tohoto očního lékaře mohu jedině doporučit!!! Velmi příjemný odborník na svém místě, vždy ochoten pomoci.Takoví lékaři by měli být všude!!!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Smutková
    Jana Smutková
    Vlastina 888, Praha
    Na paní doktorku jsem se obrátila kvuli dlouhodobým problebémům se zarudlýmá,a natekýmá očíma,ihned věděla o co… Více

Alice Haklová

Metropole Zličín, Řevnická 1/121, Praha

Ilona Katrová
    Ilona Katrová
    Žufanova 1/1114, Praha
    K paní doktorce jsem přešla od jiného očního lékaře a je to nebe a dudy. Paní doktorka Katrová je milá, přívětivá,… Více

Filip Brázda
    Filip Brázda
    Plaňanská 573/1, Praha
    Dr. Brazda showed very nice attitude, he has very good command of English language too. I am very satisfied with… Více

Zkušenosti a dovednosti

Naše ordinace nabízí kvalitní a kompletní ambulantní oftalmologickou péči. Úzce spolupracujeme s předními klinickými pracovišti v Praze, zejména s oční klinikou 1.LF UK v ÚVN Střešovice. V rámci ordinace funguje oční optika. Přístup do ordinace je bezbariérový.

Kolektiv ordinace:
    MUDr. Petr Trávníček - lékař
    Bohuslava Fraňková - sestra
    Alena Trávníčková - sestra
    Zdeněk Zavadil - optik (Alexandr Levenec - odpovědný vedoucí)

KONTAKTNÍ ČOČKY A JEJICH APLIKACE
    Sortiment zahrnuje :
    - Jednodenní
    - Čtrnáctidenní
    - Měsíční
    - Night&Day (nepřetržité 30ti denní nošení)
    - Barevné
    - Torické (pro korekci astigmatismu)
    - Multifokální (současná korekce vidění do dálky i blízka)

Způsob doručení a platby: hotově při osobním odběru (je možno spojit i s kontrolou) nebo poštou na dobírku.

Jak u nás probíhá aplikace kontaktních čoček ?
    První návštěva:
    Celkové oční vyšetření oftalmologem
    Měření autorefraktokeratometrem (zjištění dioptrií a zakřivení rohovky )
    Stanovení správné korekce (může se lišit od dioptrií v brýlích)
    Výběr vhodného typu čoček
    Aplikace a zkušební nošení cca 30 min
    Zácvik a poučení o pravidlech bezpečného používání a péče o kont. čočky.
    Klient si odnáší 1 pár zkušebních čoček, roztok, pouzdro

Druhá návštěva - za 1 - 2 týdny - dle typu aplikovaných čoček:
    Kontrola očí, subjektivní snášenlivosti čoček a kvality vidění
    Eventuální úprava dioptrií nebo výběr jiného typu kontaktních čoček
    Prodej nebo objednání čoček na další nošení

Další návštěvy: Doporučujeme pravidelné kontroly intervalu minimálně 1x ročně !!!

Pro pacienty nakupující čočky v naší ordinaci jsou kontroly s čočkami a další servis zdarma !!!!!

• oftalmologie

Služby

Odborný oční lékař

ČSA 1600, 25301 Hostivice, středočeský

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D

• K

Nejlepší očař, stará se o můj silně narušený zrak od doby, co se v mladším školním věku objevily první potíže, se kterými si jiní očaři nevěděli rady. Velmi pečlivý pan doktor, při prvních náznacích změny stavu zraku nebo očí důkladně vyšetřuje. Výsledky vám řekne reálně, případné prognózy sděluje otevřeně a z realistického pohledu; nemaže med kolem pusy. Navíc umí velmi pěkně zacházet s lidmi. Ordinace je vybavena nejlepšími diagnostickými přístroji, sestřička také moc příjemná - během krátké doby si vás dobře zapamatuje :)

• L

Pana doktora mohu jen doporučit . Navštěvujeme jeho ordinaci a vždy jsme byli velice spokojeni.Příjemný , komunikativní a ochotný profesionál . Co více říci. :)

• L

Vynikající - stačí pouze toto slovo a vyjádří vše. Také tohoto lékaře všude doporučuji. Neznám lepšího. Odborník a velmi příjemný člověk.

• Pan MUDr. Trávníček je kapacita ve svém oboru a mohu jen a jen chválit! Nesmírně milý a sympatický člověk a má lidský přístup. Spousta jiných lékařů by si z něj měla vzít příklad.

• Nač dlouhý popis - zkrátka přístup PANA lékaře jak má být a sestřička jakbysmet.

• Pan doktor Trávníček je velice skvělý a pečlivý pan doktor. Syn byl u babičky na prázdninách a poranil si oko. Pan doktor ho velice ochotně vyšetřil a protože je velice pečlivý a starostlivý, pozval nás pro jistotu ještě na další dvě kontroly.Opravdu je to výborný,ochotný a zkušený lékař. Velice mu ještě jednou touto cestou děkuji a mohu všem doporučit.

• Pan doktor Trávníček je ten nejlepší oční lékař, který vždy pomůže a moc ochotný a příjemný.. Od doby co ordinuje v Hostivici nikam jinam bych nešla, celá má rodina k němu chodí a všichni jsme moc rádi, že ho tu máme.. Je obětavej a ochotnej kvůli mě i o víkendu přijel do ordinace a moc mi pomohl...Doporučuji ho všem co znám a schání toho nej očního lékaře. Dík moc pane doktore M.Fantová

• mam jen ty nejlepši zkušenosti a zto mu moc děkuju oczko

• A

Skvělý profík, chodíme k němu celá rodina. Doporučila jsem ho i kamarádce, protože její 15 letý syn potřeboval operaci rohovky. Jsou také moc spokojený s přístupem a profesionalitou pana doktora i sestřičky.