Neurologická ambulance
Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Já mám velice špatné zkušenosti.Mojí babičce předepisoval víc jak 10 let špatnou kombinaci léků! Lékaři na neurologii v nemocnici se chytali za hlavu!!

Víte, když ono to není tak jednoduché. Ani ke mně se p. doktor Svítil nechoval nijak zvlášť dobře a určitě si nemyslím, že by alkoholik, kterým on bohužel je, měl i nadále setrvávat na postu lékaře.
Ale přes to všechno se ho chci alespoň trochu zastat.
Když po studiích začínal na jihlavské neurologii, byl považován za velmi nadaného a perspektivního lékaře. A nejenže za něj byl považován, on jím i skutečně byl!
Co se vlastně stalo, že tak nadějný člověk je teď po letech někým úplně jiným než tehdy?
Kdyby dokázal odejít, zachránil by svoji čest a asi i svůj život, protože alkohol zabíjí. (Nikoho vlastně nenapadlo, že i jeho život je ohrožen.)
Promiňte, já jsem to musela napsat, i když tím třeba mnohé pobouřím.
Víte, jsou lékaři, kteří v naprosto střízlivém stavu a bez výčitek svědomí pošlou pacienta 2 metry pod zem a nikdo o tom ani neví.
Bohužel vím o čem mluvím.

Jsem spokojená s léčbou. Pana doktora navštěvujijiž mnoho let a nemohu si po stránce odborné i lidské v nejmenším stěžovat.

NEMÁM SNÍM ŽÁDNÝ PROBLÉMY

Pan doktor je příjemný. S jeho sestřičkou jsou sehraná dvojka. Nemůžu říct nic špatného. Jeho odborné znalosti jsou, myslím, na vysoké úrovni. Zatím jsem nebyl v kritické situaci, ale myslím si, že když se do ní dostanu, tak vím na koho se obrátit.

Mohla bych rozsáhle popisovat, jak jsem k němu mnoho let chodila s velkými bolestmi zad a on mi nakonec napsal, že simuluji!!!!! Po změně lékaře mi magnetickou rezonancí zjistili,že mám mnohočetné vyhřeznutí plotének více jak 5 mm (dále nebudu rozpisovat).Tohoto lékaře vám nedoporučuji!!Také proto, že byl v "televizi" ano byl nafilmován opilý ve své ordinaci a přiznal se že pil.Nějaký jeho pacient na něj poslal policii a televizi.Na těchto záběrech sotva mluvil !!!