Adresa

Neurologická ambulance
Vrchlického 57, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Já mám velice špatné zkušenosti.Mojí babičce předepisoval víc jak 10 let špatnou kombinaci léků! Lékaři na neurologii v nemocnici se chytali za hlavu!!

E
Ověřený profil

Víte, když ono to není tak jednoduché. Ani ke mně se p. doktor Svítil nechoval nijak zvlášť dobře a určitě si nemyslím, že by alkoholik, kterým on bohužel je, měl i nadále setrvávat na postu lékaře.
Ale přes to všechno se ho chci alespoň trochu zastat.
Když po studiích začínal na jihlavské neurologii, byl považován za velmi nadaného a perspektivního lékaře. A nejenže za něj byl považován, on jím i skutečně byl!
Co se vlastně stalo, že tak nadějný člověk je teď po letech někým úplně jiným než tehdy?
Kdyby dokázal odejít, zachránil by svoji čest a asi i svůj život, protože alkohol zabíjí. (Nikoho vlastně nenapadlo, že i jeho život je ohrožen.)
Promiňte, já jsem to musela napsat, i když tím třeba mnohé pobouřím.
Víte, jsou lékaři, kteří v naprosto střízlivém stavu a bez výčitek svědomí pošlou pacienta 2 metry pod zem a nikdo o tom ani neví.
Bohužel vím o čem mluvím.

Ověřený profil

Jsem spokojená s léčbou. Pana doktora navštěvujijiž mnoho let a nemohu si po stránce odborné i lidské v nejmenším stěžovat.


NEMÁM SNÍM ŽÁDNÝ PROBLÉMY


I

Pan doktor je příjemný. S jeho sestřičkou jsou sehraná dvojka. Nemůžu říct nic špatného. Jeho odborné znalosti jsou, myslím, na vysoké úrovni. Zatím jsem nebyl v kritické situaci, ale myslím si, že když se do ní dostanu, tak vím na koho se obrátit.


A

Mohla bych rozsáhle popisovat, jak jsem k němu mnoho let chodila s velkými bolestmi zad a on mi nakonec napsal, že simuluji!!!!! Po změně lékaře mi magnetickou rezonancí zjistili,že mám mnohočetné vyhřeznutí plotének více jak 5 mm (dále nebudu rozpisovat).Tohoto lékaře vám nedoporučuji!!Také proto, že byl v "televizi" ano byl nafilmován opilý ve své ordinaci a přiznal se že pil.Nějaký jeho pacient na něj poslal policii a televizi.Na těchto záběrech sotva mluvil !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu