Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiráskova 3/1043, Rumburk
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Dokud chodí člověk jen s chřipkami a angínou tak v pohodě, když potřebuje poslat na specializované pracoviště tak je to spíš přemlouvání. Velmi opatrný než nasadí odpovídající léčbu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan doktor Straka je ferovej a čestnej chlap,jsem u něj od ledna a moc mně pomohl.Doktor který je ochotny přijit do ordinace o minimálně hodinu dřív kvůli vám aby mohl v klidu sepsat odvolani proti skracení invalidniho důchodu,tak to je u mně frovový člověk.Když jsem to požadoval od doktora Kořinka tak na mně akorat řval,kvůli jeho lenosti my skratili důchod a jedine co udělal bylo že mně poslal k psychiatrovy.Takže před panem doktorem Strakov smekam a vřele doporučují.Zdravý Francois.


J

Je velice příjemný a pečlivý


T

Velmi důsledný a pečlivý lékař, umí poradit.


J

Jsem jeho pacient (i když ne příliš častý) už řadu let a nemohu si ho vynachválit. Pečlivý, přívětivý lékař, přesně takový jaký by měl dobrý lékař (podle mého n ázoru) být. Naprostá spokojenost.


J

S tímto panem doktorem jsem se setkala jen jednou, když moje obvodní lékařka měla dovolenou. Naštval mě tím, že za to, že jsem k němu přišla, on vypsal ukončení neschopnosti a ani se na mě nepodíval, natož aby mě nějak vyšetřil, chtěl po mně 30,-. Již nikdy více, hrabe si do vlastní kapsy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti