Neurologická ambulance
J. K. Tyla 1568, Sokolov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance

Od dětství mám Esencialní tremor, po letech se mi to zhoršilo tak že nemůžu ani psát. Když jsem u nej bala naposled tak jsem se ho ptala zda je nějaká nová léčba, možnost operace a on odpověděl že ne, když mi nepomohli léky které jsem brala tak už mi nic nepomůže a že se s tím mám naučit žít. Sklopila jsem hlavu a s brekem odešla. Asi po pul roce jsem se naštvala a začala jsem pátrat na netu a našla jsem že se to da velmi úspěšně léčit operativně tak zvanou Hlubokou mozkovou stimulaci (DBS). Kontaktovala jsem přímo kliniku v Brně a tam mi operaci během 5 měsíců udělali teď jsem 2 mesice po operaci a jezdim na nastavovani neurostimulátoru. Pan doktor Sobotka by měl vratit diplom. Místo aby lidem pomahal tak na nich jen vydělává. Přitom metoda DBS se čechách praktikuje jiz 19 let nejen u Esencialního tremoru ale také u Parkinsna, Distomie, Epilepsie...

MUDr.Sobotka-h....t.Hodnocení velmi slabý je lež,dala bych jinou kategorii.Nikdy jsem se s horším jednáním nesetkala.Od tohoto lékaře jsem utekla s pláčem.A to jsem sama zdravotnice. Od června řeším své zdravotní problémy,díky dlouhé čekací lhůtě jsem se po objednání dostala k Dr.Sobotkovi až v září,ihned si neodpustil poznámku proč jdu tak pozdě.Po chvíli měl jasno,že se jedná o RS,když jsem se mu svěřila,že mám doma 3 malé děti,se kterými jsem často sama,potřebuji se vrátit do zaměstnání atd,že nevím co bude dál,tak mi řekl,že se mám modlit,aby to nebylo to co si myslí.Mé potíže řešil otázkou proč mám tři děti a zda jsem již přestala,nebo míním ještě pokračovat???Dnešní kontrola hrůza!Zeptal se jak mi je,po pár slovech mi řekl nemluvte na mně.Výsledky vyloučily RS,na otázku co mi je,když střídavě necítím ruce,nebo nohy,mravenčení,necítím konečky prstů,únava atd. odpověděl,že jsem zralá na psychiatra a psychologa. Lituji staré pacienty,nemohoucí,kteří musí jeho jednání snášet.Myslím,že po pár návštěvách v této ordinaci bych opravdu na hlavu byla.Nechápu jeho způsob vyšetření ani léčby,po každé tvrdí něco jiného,na některé informace se zeptá 3X a pak stejně napíše do zprávy něco jiného.V září mi řekl,že jdu pozdě,tak proč,když mám vyšetření hotová tak mi sestřička sdělí.,že pan doktor bude mít čas se na výsledky podívat až 27.listopadu?? Nyní jsem opět na začátku,nevím co mi je.Zkončila mi MD,do zaměstnání mně s těmito obtížemi nepřijmou,jsem na neschopence,nikdy jsem nebyla zvyklá marodit.Na otázku -proč vše trvá tak dlouho?Odpověď otázkou -ženská kam pořád pospícháte? Tohoto lékaře bych nedoporučila ani svému největšímu nepříteli. Zde opravdu neplatí přísloví se slušností nejdál dojdeš.
Hladilová Miluše 4.11.2014

Dnes jsem byla svědkem hulvátského chování absolventa Karlovy university. Při útěku z WC po chodbě byl lékař MUDr. Sobotka slušně požádán čekající maminkou s dítětem o klíč k WC pro dítě. Lékař reagoval dotazem," to já snad Vám mám dát klíč ! ! " , práskl za sebou dveřmi a ani se neobtěžoval upozornit zdravotní sestru, že za dveřmi je dítě , které potřebuje na WC. Maminka zaklepala na dveře sestry a ta se neobtěžovala ani otevřít. S chlapcem se sebrala a odešla na ulici. Vzhledem k předchozím hodnocením , při pohledu na upatlané oblečení ošetřujícího lékaře a jeho vystupování na chodbě bych se obávala o zdraví dítěte. Dne 10.2.2014 ve 13.30 hod.

Mudr. Sobotka - podivín! Musím souhlasit, že migrénu léčí střídáním léků, které jsou postupně dražší a dražší, nebo Vám nasadí antidepresiva ? Absolutně nechápu jeho systém léčby.
Nedoporučuji.