Praktický lékař stomatolog
třída 1. máje 1782, Hranice

Nikomu nedoporučuji! Pan zubař mi sice vyražené zuby ošetřil, ale následky nekvalitního ošetření kanálku na vyražených zubech mám dodnes (zánět kanálků) a to je už tak 10 let. Umělé zuby vypadaly jak lopaty, a docela brzy se mi ulomily. Navíc mi rozvrtal zdravé zuby a nekvalitně opravil zkažený zub, ve kterém se mi propadla plomba. A vzal si za to všechno nemalou peněžní částku!

Hrabe se Vám v puse bez rukavic

Mám s mím jen ty nejlepší zkušenosti, zuby od něj spravené vydrží léta. Je ochotný a poradí - vřele doporučuji.

Není můj stálý lékař, pouze jsem se s ním jednou setkala, když zastupoval svoji ženu. Zážitek otřesný,o citlivém přístupu k pacientovi nemůže být ani řeč. Věřím, že může být odborník, ale jako člověk to u mě prohrál...

Tento člověk má prachů v kapse dost. Nebál bych se, že by nešlapal. Výborný a ochotný lékař. Můžu vřele doporučit. Určitě nejlepší v Hranicích.

Odborník dobrý,člověk?

Výborný odborník ve svém oboru,citlivý k nám pacientům.Mohu vřele doporučit a předcházející názor,že nešlape když nemá peníze ,Vy byste pracovali jen za úsměv?

Pana doktora muzu jen vrele doporucit nenechava nic nahode hned vse leci a citi s pacienty

Super odborník na zubní chirurgii - ochotný a vstřícný. Můžu jen doporučit.