Odborný lékař chirurgie
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie chirurgická konzultace

Pan doktor mě velmi mile překvapil svým přístupem, nechoval se arogantně, jak to mají někteří doktoři snad i v popisu práce, vše vysvětlil, cítila jsem se u něj v ordinaci velmi příjemně!

Ochota, vše vysvětlí, po odstranění znaménka není téměř nic vidět...DOPORUČUJI!

Doporučuji, po všech stránkách výborný a profesionální lékař včetně sestřičky.

pan doktor velice milý,ochotný.lidský..vše krásne vysvetlil,Po zákroku není videt ani jizva.Takových doktoru by melo být více....

Vyborný doktor!

Maximalni spokojenost velmi mily a umi to s detmi.

Byla jsem na vyříznutí znaménka a vážně perfektní. Ani to nejde poznat. Pan doktor je velice profesionální, vše vysvětlí, prostě super. Doporučuji.

Je to dobrý lékař, při zákroku mi vše vysvětloval, nechoval se neosobně, byl absolutně taktní. Dělá svou práci opravdu dobře - jak po stránce profesionální, tak po stránce lidské. Jsem naprosto spokojena.

Výborný doktor s profesionálním přístupem, přesto lidský. U mě proběhlo vše tak, jak si představuji a od dobrého doktora očekávám. Představil se, vyslechl, stanovil diagnózu, řešení, vše krásně vysvětlí. Při zákroku se mnou hovořil a popisoval, co právě dělá - včetně dotazů ohledně možné bolesti. Pokud na Vás nepřijde řada v přesně objednaný čas, omluví se. Já osobně doktory ráda nemám, až si někdy myslím, že trpím syndromem bílého pláště, ale u pana doktora Šišmy sem se cítila dobře. Mohu jen doporučit! Jeden z mála doktorů v Prostějově u kterého jsem si byla jistá, že je tu on pro mě a ne já pro něj.

Tomuto panu doktorovi jsem již před několika lety (26.2.2002) poděkovala formou dopisu za skvělé ošetření při operaci slepého střeva. Nedávno ošetřil i mého manžela, který byl rovněž spokojen. Jsem velmi ráda, že se jeho přístup k pacientům nezměnil.Doporučuji.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

před dvěma dny jsem si narazila malíček levé nohy o skříňku, byla jsem na pohotovosti a je zlomený. Svázali mi hodně náplastí k prsteníku. Nikdy dřív jsem zlomeninu neměla a tak jsem se celkem vyděsila, jelikož dneska při upravování náplasti jsem si všimla že mám tu část malíku která je přidělaná k prsteníku hodně do fialova. Je to jen modřina, nebo jak to mám napravit? Mám i velkou světle modrou modrinu ještě před tím kde začínají prsty ale ta na malík nezasahuje. Děkuji mockrát

Přesně tak, jak to popisuje pan doktor výše, modřina se během 2-3 týdnů vstřebá.

MUDr. Petr Šišma

Dobrý den, již týden mě trápí bolest levé části hrudníku, která vystřeluje do levého podpaží, ramene a lopatek. Hrudník je na dotek bolestivý a také mám problémy s dýcháním. Než začaly bolesti, spadla mi na záda v okolí lopatek při úklidu malá skříňka. V nemocnici vyloučili onemocnění srdce a plic a nic víc mi k tomu neřekli. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné, že jsou bolesti způsobené úrazem nebo za tím může být něco jiného. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, samozřejmě se musí provést rtg hrudníku k vyloučení zlomeniny žebra, ale i pohmožděný hrudník může bolet 3-4 týdny. Ale může to být i skříplý mezižeberní nerv.

MUDr. Petr Šišma