Adresa

Odborný lékař chirurgie
Trávnická 2, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař chirurgie chirurgická konzultace

Pan doktor mě velmi mile překvapil svým přístupem, nechoval se arogantně, jak to mají někteří doktoři snad i v popisu práce, vše vysvětlil, cítila jsem se u něj v ordinaci velmi příjemně!

L
Ověřený profil

Ochota, vše vysvětlí, po odstranění znaménka není téměř nic vidět...DOPORUČUJI!

*
Ověřený profil

Doporučuji, po všech stránkách výborný a profesionální lékař včetně sestřičky.


M

pan doktor velice milý,ochotný.lidský..vše krásne vysvetlil,Po zákroku není videt ani jizva.Takových doktoru by melo být více....


Vyborný doktor!


Maximalni spokojenost velmi mily a umi to s detmi.


Byla jsem na vyříznutí znaménka a vážně perfektní. Ani to nejde poznat. Pan doktor je velice profesionální, vše vysvětlí, prostě super. Doporučuji.


Je to dobrý lékař, při zákroku mi vše vysvětloval, nechoval se neosobně, byl absolutně taktní. Dělá svou práci opravdu dobře - jak po stránce profesionální, tak po stránce lidské. Jsem naprosto spokojena.


Výborný doktor s profesionálním přístupem, přesto lidský. U mě proběhlo vše tak, jak si představuji a od dobrého doktora očekávám. Představil se, vyslechl, stanovil diagnózu, řešení, vše krásně vysvětlí. Při zákroku se mnou hovořil a popisoval, co právě dělá - včetně dotazů ohledně možné bolesti. Pokud na Vás nepřijde řada v přesně objednaný čas, omluví se. Já osobně doktory ráda nemám, až si někdy myslím, že trpím syndromem bílého pláště, ale u pana doktora Šišmy sem se cítila dobře. Mohu jen doporučit! Jeden z mála doktorů v Prostějově u kterého jsem si byla jistá, že je tu on pro mě a ne já pro něj.


S

Tomuto panu doktorovi jsem již před několika lety (26.2.2002) poděkovala formou dopisu za skvělé ošetření při operaci slepého střeva. Nedávno ošetřil i mého manžela, který byl rovněž spokojen. Jsem velmi ráda, že se jeho přístup k pacientům nezměnil.Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
před dvěma dny jsem si narazila malíček levé nohy o skříňku, byla jsem na pohotovosti a je zlomený. Svázali mi hodně náplastí k prsteníku. Nikdy dřív jsem zlomeninu neměla a tak jsem se celkem vyděsila, jelikož dneska při upravování náplasti jsem si všimla že mám tu část malíku která je přidělaná k prsteníku hodně do fialova. Je to jen modřina, nebo jak to mám napravit? Mám i velkou světle modrou modrinu ještě před tím kde začínají prsty ale ta na malík nezasahuje. Děkuji mockrát

Přesně tak, jak to popisuje pan doktor výše, modřina se během 2-3 týdnů vstřebá.

MUDr. Petr Šišma

Dobrý den, již týden mě trápí bolest levé části hrudníku, která vystřeluje do levého podpaží, ramene a lopatek. Hrudník je na dotek bolestivý a také mám problémy s dýcháním. Než začaly bolesti, spadla mi na záda v okolí lopatek při úklidu malá skříňka. V nemocnici vyloučili onemocnění srdce a plic a nic víc mi k tomu neřekli. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné, že jsou bolesti způsobené úrazem nebo za tím může být něco jiného. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, samozřejmě se musí provést rtg hrudníku k vyloučení zlomeniny žebra, ale i pohmožděný hrudník může bolet 3-4 týdny. Ale může to být i skříplý mezižeberní nerv.

MUDr. Petr Šišma

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.