Ord. praktického lékaře pro dospělé
Kadanská 402, Podbořany

MUDr. Petr Ráliš, jak sem již jednou napsal (na tom trvám) je velice zodpovědný a na velice dobré úrovni vzdělaný lékař. Jeho přístup k pacientům je velice odborný a co hlavně, lidský. Každý, kdo pracoval s lidmi určiě potvrdí, že práce s lidmi je jednouz nejtěžích a nejsložitějších. Proto si jmenovaného lékaře a v tomto případě i jeho zdravotní sestry velice vážím. V práci přeji oběma mnoho dalších úspěchů.

já si také myslím že je velmi arogantní,i jsem se sám přesvědčil.
Už si hledám nového doktora,on tam sedí jen na vstupní prohlídky ,které má pěkně mastně placené.

Vždy mi se vším pomůže a poradí.

Pana doktora si velmi vážím , je ochotný, vždy jedná velmi slušně. Určitě je jedním z lékařů, kteří se stále sebevzdělávají s novými poznatky medicíny. Také u něho hodnotím to, že v případě nutnosti se nezdráhá vykonat návštěvu u pacienta i v bytě. Pravidelně provádí kompletní preventivní prohlídky jak u pracujících tak i u seniorů. Ordinační hodiny a čekací doba v čekárně je vyhovující. Lékař společně se zdravotní sestrou tvoří velmi dobrý pracovní tým. Oběma děkuji.

V mém případě se jmenovaný lékař choval velice profesionálně. Jednalo se o problém srdeční arytmii, pracoval velmi rychle a zodpovědně. Jeho zásluhou jsem v současné době bez problémů. Dále reaguji na jedno z hodnocení - nejsem příbuzný MUDr. Petra Ráliše.

Pane doktore,děkuji Vám za péči o celou naši rodinu.Vždycky jste pomohl a vyléčil. Jenom díky Vám se maminka dožila tak vysokého věku. Sestřička je jedna z nejlepších.

Na pana doktora si nemůžu stěžovat. V mém nejtěžším životním období udělal pro mě maximum a po každé i při běžné viroze se choval profesionálně. Ono záleží, jaký přístup má pacient k lékaři. Je pravdou, že jsem odešla od něj a ve skrytu duše mě to mrzí, ale jako žena jsem tíhla k ženě. Pane doktore moc Vám za vše děkuji. A sestřička je úplně suprová....

Ochotný, vstřícný, odborně vynikající, má přehled o souačsném stavu mediciny, léků, je na něj spolehnutí. Bez jakýchkoliv problémů.