Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Jiný

Dobrý den. Velmi špatně zašita, tržná rána na hlavě od Doktora Pavliše. Osobně jsem se zhrozyl.

Pana doktora jsem navštívil několikrát,ať už s pihami nebo bolestmi břicha,vždy jsem byl s jeho přístupem a péči maximálně spokojen.

Před 2 roky jsem navštívil pana doktora kvůli nesnesitelným bolestem kyčelního kloubu .Všechna dosavadní vyšetření jsem měl v normě.Vzhledem k charakteru obtíží mi pan doktor doporučil vyšetření pomocí nukleární magnetické rezonance, která potvrdila avaskularní nekrozu hlavice,krčku a části horní
třetiny stehenní kosti .Celou záležitost jsem okamžitě konzultoval se svými kamarády velmi zkušenými ortopedy,kteří mi jeden jako druhý doporučili okamžitou operaci.Pan doktor však zvolil úplně jiný způsob léčby, léčbu 100% kyslíkem ,po 10 hodinách aplikace této léčby mi bolesti úplně zmizely,při kontrolním vyšetření rezonancí po 3 měsících léčby mi z avaskulární nekrozy v délce cca 17 cm zbyl lem pouze cca 1 mm silný v obl. hlavice .1 Rok jsem na doporučení pana doktora dolní končetinu odlehčoval pomocí 2 francouzských holí a každý den jsem chodil plavat .Dnes jsem úplně zdravý, mohu dělat prakticky všechny sporty bez omezení.Každý se mě dotazuje jakou endoprotezu mám.Já odpovídám takovou jakou svět ještě neviděl tzn.žádnou. Pane doktore ještě jednou Vám za Vaši péči mockrát děkuji.Nebýt Vás tak bych zbytečně absolvoval náročnou a možno říci i dosti rizikovou operaci . P.M.

Na pohotovost jsem přijela z bolestmi břicha. Pan doktor mě nejprve vyzpovídal a pak důkladně prohlédl. Měla jsem hodně dotazů a pan doktor je velice trpělivě zodpověděl. Po té jsem absolvovala další vyšetření a byla jsem přijata na chirurgické oddělení k zákroku. Dostala jsem od pana doktora veškeré informace kterým jsem rozuměla a veškerý strach ze zákroku odpadl. Moc děkuji za vše!

Za panem doktorem jsme přijeli na pohotovost, osmiletý syn měl 1,5 cm dlouhou tržnou ránu na nose. Ze všeho nejdříve jsme dostali vynadáno, co děláme na chirurgii, protože jsme měli jít na na ORL. Za asistence naopak velmi příjemných sestřiček pan doktor ránu sešil jedním stehem a odjeli jsme domů. Doma se nám zdálo, že se rána ve spodní části pod stehem rozevírá a tak jsme do J. Hradce vyrazili znovu. Byli jsme svědky velmi arogantního vystoupení pana doktora, který se nám vesměs vysmál a poslal nás domů. Ránu si ani neprohlédl, od syna stál ca 2 metry daleko. Nyní je to jeden týden po šití a syn má dolní část rány pod stehem stále rozevřenou. Takže bych tímto panu doktorovi chtěla velmi poděkovat.