Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem navštívil několikrát,ať už s pihami nebo bolestmi břicha,vždy jsem byl s jeho přístupem a péči maximálně spokojen.


I
Ověřeny pacient

Před 2 roky jsem navštívil pana doktora kvůli nesnesitelným bolestem kyčelního kloubu .Všechna dosavadní vyšetření jsem měl v normě.Vzhledem k charakteru obtíží mi pan doktor doporučil vyšetření pomocí nukleární magnetické rezonance, která potvrdila avaskularní nekrozu hlavice,krčku a části horní
třetiny stehenní kosti .Celou záležitost jsem okamžitě konzultoval se svými kamarády velmi zkušenými ortopedy,kteří mi jeden jako druhý doporučili okamžitou operaci.Pan doktor však zvolil úplně jiný způsob léčby, léčbu 100% kyslíkem ,po 10 hodinách aplikace této léčby mi bolesti úplně zmizely,při kontrolním vyšetření rezonancí po 3 měsících léčby mi z avaskulární nekrozy v délce cca 17 cm zbyl lem pouze cca 1 mm silný v obl. hlavice .1 Rok jsem na doporučení pana doktora dolní končetinu odlehčoval pomocí 2 francouzských holí a každý den jsem chodil plavat .Dnes jsem úplně zdravý, mohu dělat prakticky všechny sporty bez omezení.Každý se mě dotazuje jakou endoprotezu mám.Já odpovídám takovou jakou svět ještě neviděl tzn.žádnou. Pane doktore ještě jednou Vám za Vaši péči mockrát děkuji.Nebýt Vás tak bych zbytečně absolvoval náročnou a možno říci i dosti rizikovou operaci . P.M.


M
Ověřeny pacient

Na pohotovost jsem přijela z bolestmi břicha. Pan doktor mě nejprve vyzpovídal a pak důkladně prohlédl. Měla jsem hodně dotazů a pan doktor je velice trpělivě zodpověděl. Po té jsem absolvovala další vyšetření a byla jsem přijata na chirurgické oddělení k zákroku. Dostala jsem od pana doktora veškeré informace kterým jsem rozuměla a veškerý strach ze zákroku odpadl. Moc děkuji za vše!


Z
Ověřeny pacient

Za panem doktorem jsme přijeli na pohotovost, osmiletý syn měl 1,5 cm dlouhou tržnou ránu na nose. Ze všeho nejdříve jsme dostali vynadáno, co děláme na chirurgii, protože jsme měli jít na na ORL. Za asistence naopak velmi příjemných sestřiček pan doktor ránu sešil jedním stehem a odjeli jsme domů. Doma se nám zdálo, že se rána ve spodní části pod stehem rozevírá a tak jsme do J. Hradce vyrazili znovu. Byli jsme svědky velmi arogantního vystoupení pana doktora, který se nám vesměs vysmál a poslal nás domů. Ránu si ani neprohlédl, od syna stál ca 2 metry daleko. Nyní je to jeden týden po šití a syn má dolní část rány pod stehem stále rozevřenou. Takže bych tímto panu doktorovi chtěla velmi poděkovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti