Odborný lékař neurologie
Nám. SNP 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Přidávám se s podobnou zkušeností jako jeden z předchozích komentářů, že v případě, kdy výsledky vyšetření neprokázaly to, co si Dr. Oramus myslel, po jiné příčině problému už nepátral...

jsem taky pacientem pana doktora, na doporučení známých, dobrá odbornost, pracuju s lidmi, takže 100 lidí 100 chutí, každý nevyhoví všem :-)

Odbornost minimální,pošle vás na vyšetření a pokud se na tom určitém vyšetření nic neukáže,tak nic jiného neřeší.Maximálně vám napíše prášky na bolest.Takovou léčbu zvládne průměrný člověk za měsíc zácviku a nemusí dělat školu jako tento "odborný" lékař.Dokonce známá měla bolesti páteře po pádu a telefonicky ji objednal až za měsíc.Šla k jinému,kde ji vzali hned,což je myslím v případě bolesti normální a vypadá to na důchod.Posunutá ploténka.

super pan doktor...

Momentálně jsem pacient pana doktora který mi byl doporučen a nemůžu si stěžovat ani na pana doktora a už vubec né na jeho sestřičku. Taky pracuji s lidmi a je těžko vyhovět všem tak jak by si to všichni přáli. Sto lidí sto chutí jak se říká ..ale já jsem spokojená

Vždy mi pomohl, poradil a daný můj problém vyřešil.

Děkuji

Každá moje návštěva v ordinaci pana doktora je pro mě jistotou zlepšení zdravotního stavu.

Dech cítit po alkoholu, odborně nic moc.

Musím s tím taky souhlasit , že pan doktor je hodný , až tichý , ale sestřička je na nepravém místě , měla by se nad sebou zamyslet a začít se chovat lidsky a přestat být arogantní , hloupá , pokrytecká atd...a hlavně by se také neměla přenášet její náladovost na pacienty a měla by se začít k těmito lidem chovat slušně.My jsme pacienti a sestřička je v práci.

Je pravda , že mi pomohl a vždy byl slušný , akorát by měl více mluvit o tom , co člověku je a co to obnáší a rozhodně by měl vyměnit sestřičku za milou a chápavou , která tam bude pro nás ! a né taková , která si na pacientech léčí svůj mindrák a dodává sisebevědomí!