Sam. ordinace PL pro dospělé
Družstevní 213, Luže

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Velice přesné určování diagnóz. Je vidět, že pan doktor nad léčbou přemýšlí, nedává zbytečně antibiotika, ale na druhou stranu v případě potřeby pro něho není problém napsat příslušná doporučení, udělat vyšetření a podobně. Milá zdravotní sestřička. Celkově spokojenost.

s panem Noskem jako s lékařem jsem zcela spokojen, jeho diagnozy jsou přesné, vždy pomůže a i když tu někdo píše že chodí ordinovat opilý není pravda, k panu lékaři chodím odjakživa a nikdy jsem se tím nesetkal
nikdo není dokonalý, ale pan Nosek umí

Milda
Opravdu mi vadilo,že přicházel o hodinu později a ještě rozespalý. Přešla jsem do Skutče Nyní jsem spokojená.

S panem doktorem nemám vůbec žádný problém..je velmi pečlivý a důsledný....Vám všem co máte problém radím, aby jste šli za jiným lékařem a neprudili do pana doktore

přečetla jsem si negativní názory na lékaře a jsem znechucena,zajímalo by mě,jak ti dotyční pracují a zda jim někdo leze do soukromí,opravdu nechutné

I když jsem tu již jednou na pana doktora reagoval, musím říci, že se pan doktor poslední dobou hodně zlepšil, a to jak přístupem k pacientům, tak i dodržováním ordinační doby. Sám za sebe mohu říci, že jsem mile potěšen.

JA SI MYSLIM NAS DOKTOR SNAZI ZKOUSEL SE NEKDO Z VAS ZAMYSLET NAD TIM KOLIK LIDI MU ROCNE UMRE NE JEHO VINOU ALE VINOU STARI A NEMOCI VZDYT BY SE MI DO PRACE TAKY NECHTELO KDYBYCH VEDELA ZE V CEKARNE SEDI MUJ ZNAMY NEBO ZNAMA A JSOU NEVYLECITELNE NEMOCNI .A DOTAZ UZ VAM NEKDY NEKDO UMREL ME ANO A KDO PRIJEL DOKTOR A NEMEL ORDINACNI HODINY NE ZE BYCH SE HO ZASTAVALA ALE PRED TIM UMRTIM PRIJEL KDYKOLIV KDYZ JSME ZAVOLALI MYLIM ZE TO SVEDCI O MNOHEM JE OBETAVI A VZDY POMUZE A ZE SE NEUSMIVA A NEMLUVI VZDYT NENI ZADNA CELEBRITA DULEZITE JE ZE POSLOUCHA JA JSEM S NIM SPOKOJENA A TEM NESPOKOJENYM PREJI VIC TOLERANCE

Velký problém u dr. Noska je skutečně jeho bohorovnost v přístupu k ordinačním hodinám. Každodenní ranní čekání na to, až se konečně dostaví je otřesné. Je veliká škoda, že zde není druhý praktik, který by s naplněním své ordinace skutečně neměl potíže. Co se týče znalostí dr. Noska - nevím - snad dobré, žádnej doktor není všemocný (kromě těch z hloupých televizních seriálů). Myslím si, že počet vyléčených převažuje nad špatně ošetřenými, zde však budou spory neustále. Nejlepší je, když jej v době dovolené střídá kolegyně z Chroustovic, to je další mazec :))

Myslím,že konkurence je zdravá a tady evidentně chybí!Proč na tak velký obvod nejsou aspon 2 praktičtí lékaři???Možná by potom dodržovali pracovní dobu a byli lepší diagnostici!

Doktor je třída pomůže vždy,když je třeba a s rýmou tam nechodím.