Jo, jo někdo píše seznamy a ani pořádně neví jak se lékaři jmenují. Jindra je skvělý doktor, nevím proč někdo píše názory na něho k jeho matce. Je jen dobře že nesedí jen na obvodě, jak nějaký doktor na vesnici a má i jiné pracovní možnosti. Možná někdy někomu z těch co jim to vadí, zachrání život nebo pomůže jinak než v ordinaci. A to že zdědil obvod po své matce???Tak to je úplně v pořádku, to je všude, když má lékař následníka v rodině. A vůbec buďte rádi, že tu je. Nikdy se nezavděčíte všem.

Ano myslíme tím pana doktora, syna paní doktorky Navrátilové a jmenuje se Jindřich Navrátil,špatně to tu napsali,ale přesto potvrzuji,že je velmi dobrý. Ten druhý syn se jmenuje Petr a to je správně,jsme rádi,že si toho někdo všiml,takto jsme to dali a uvedli na správnou míru,děkujeme!!!!!!

je příjemný,mladý lékař a ochotný naslouchat,myslím si,že bude po namince dobrý.