MVDr. Petr Májek

Veterinární ordinace Bučovice
Hájecká 167, Bučovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace Bučovice Jiný

Pan doktor je zkušený a vždycky jedná v zájmu zvířete, máme s ním velmi dobré zkušenosti a můžeme doporučit.

Umístění: Veterinární ordinace Bučovice Jiný

k doktoru Májkovi chodím se psy i kočkami mnoho let a vždy je to dobrá zkušenost, pan doktor má lidský přístup a zvířata zbytečně nestresuje, snaží se najít účinné a finančně únosné řešení zdravotních problémů a jeho postup je velmi erudovaný a profesionální. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Veterinární ordinace Slavkov Jiný

Výborný pan doktor,vse vysvětlí, chování k pejskům má také skvělé... Operoval nador na noze memu pejskovi, jiní veterináři tvrdili,ze je neoperovatelny, ale pan doktor si s tim poradil skvěle a zachranil Megince nožičku.

Umístění: Veterinární ordinace Slavkov

Pan doktor Májek je nejlepší veterinář, jakého jsem kdy potkala, Našeho prvního pejska dvakrát sundal hrobníkovi z lopaty a prodloužil jí život o několik let. Chodíme k němu i s našimi dalšími pejsky, velmi oceňuji jeho lidský, ale zároveň věcný přístup, kdy mu nejde o to, vytáhnout z člověka co nejvíc peněz za zbytečné zákroky. Vím, že pro zvířátka dělá maximum (o tom svědčí i to, že kdykoli zvedne telefon, poradí, zkonzultuje, uklidní.) Mám s ním nejlepší zkušenosti a opravdu doporučuji!!!

ZKRÁTKA.... U pana doktora Májka má vaše zvířátko nejvyšší šanci na přežití!!! A za to mu ze srdce ♥ DĚKUJEME ❤️ Nikdy se nevzdává a díky svému věcnému a originálnímu přístupu, bez zbytečného tahání peněz, nás zachránil... Má naše velké díky a respekt

S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti. Úspěšně zoperoval přetrhané vazy na koleně našeho psa - malorská doga. Noha je krásně zahojená a po roce není po problémech ani památky. Našemu krásnému bílému kocourkovi zachránil zadní nohu. Původně to vypadalo na amputaci, protože kocour šlápl do želez, ale pan doktor to nevzdal a nohu vyléčil.

Dobrý den,na pana doktora Májka nedám dopustit.Máme chovnou stanici psů.Pana doktora navštěvujeme asi 17 let.Vždy bylo veškeré ošetření bez komplikací a problémů.Profesionální přístup k našemu štěněti,kdy si ve 4,5 měs. zlomil přední nohu a 14 dní na to ho srazilo auto na zadní nohu,mu zachránilo život.Nemluvě o finanční stránce.Pan doktor netahá z lidí zbytečně peníze.Po zkušenostech z vet.kliniky Brno,kde nám operovali kocoura a věděli ,že nepřežije a léčba stála 18.000!a odvezli ho na kafilerku.Pro nespokojené zákazníky-je demokracie takže je možná volba veterináře stejně jako lékaře.A zázraky umí jen ten nejvyšší.Já mám jasno,se zvířátky jedině k dr.Májkovi.

K panu doktorovi Májkovi chodíme se zvířátky už skoro 10 let. Vždy se choval pěkně k nám i našim psům. Minulý týden operoval naši čivavu, kdy dělal kastraci a současně čuvače, kde odstraňoval paspárky. Vše proběhlo bez problémů jako vždy. Pana doktora Májka můžeme jen doporučit Děkujeme!

recenze

Pořídila jsem koťátko které potřebovalo pouze vyčistit ouška od parazitů. Osobně jsem se snažila ouška vyčistit, ale druhý den byly opět špinavé. Začala jsem tedy hledat veterinářskou pomoc. Přes veškeré hodnocení veterinářů ve Slavkově jsem se rozhodla navštívit p. Majeka.
Už při vstupu do "čekárny" mě zarazilo skladiště a z vedlejší místnosti otráveným způsobem vyšel doktor v civilu a co tam chci. Kotě vzal jako kus hadru, položil jej na starý snad i nemytý pult a začal drastickým způsobem zajizdět kotěti vatičkou do uší. Po "vyčištění" uší vzal jakési kapky, kápnul do uší a prý jednou denně kapat. Až doma a internetu jsem se dočetla co jsou kapky vlastně zač a k čemu se používají. Moje zkušenost je ted hrůzostrašná. Ikdyž koťátku vyčištění a kapky pomohou, přístup p. "Doktora" bylo rozhodující.

Naše štěně (4 týdny) si naštíplo stehenní kost, nebyla zlomená, jen tam byla prasklina. Pan Májek mu tu nožku zatížil těžkou dlahou, prý máme přijít za 14 dní. Pes dával nohu do tak nepřirozených poloh, že jsem měla strach, aby si nepotrhal vazy, takže za 3 dny jsme tam jeli znova, aby mu to sundal. Sundával ji tak surovým způsobem (pes řval jak najatý), že kost praskla. Navíc tkáň na dvou místech znekrotizovala, takže mu tam neroste srst. Štěně se nemohlo vůbec postavit na nohu, mělo ji úplně mrtvou a pan doktor usoudil, že to bude nervového původu. Už jsme na nic nečekali a jeli do Brna na kliniku. Pan doktor Kyllar udělal RTG, zjistil, že kost je prasklá, udělal operaci (2 dráty), pes dostal antibiotika, probiotika a teď chodíme na kontroly. Noha se štěněti uzdravila, teď už běhá normálně, znekrotizované otlaky od dlahy jsou viditelné. Pan doktor Kyllar nám řekl, že u tak malého štěněte se dlaha vůbec nedává, protože štěnda mají papírové kosti. Nedovedu si představit, že bychom s tou dlahou jeli až za 14 dní, tak to by štěně nejspíš o tu nohu přišlo úplně. A to je štěně na prodej s PP. Panu doktorovi Májkovi je zřejmě jedno jestli je pes s PP nebo vořech nebo jestli jeden nebo druhý má 3 nohy nebo 4, nám to ovšem jedno není. Rozhodně nemohu doporučit. Už tam nepůjdeme.