Lidická 310, Slavkov u Brna
Veterinární ordinace Slavkov (mapa)

Hájecká 167, Bučovice
Veterinární ordinace Bučovice (mapa)

Umístění: Veterinární ordinace Slavkov

Pan doktor Májek je nejlepší veterinář, jakého jsem kdy potkala, Našeho prvního pejska dvakrát sundal hrobníkovi z lopaty a prodloužil jí život o několik let. Chodíme k němu i s našimi dalšími pejsky, velmi oceňuji jeho lidský, ale zároveň věcný přístup, kdy mu nejde o to, vytáhnout z člověka co nejvíc peněz za zbytečné zákroky. Vím, že pro zvířátka dělá maximum (o tom svědčí i to, že kdykoli zvedne telefon, poradí, zkonzultuje, uklidní.) Mám s ním nejlepší zkušenosti a opravdu doporučuji!!!

ZKRÁTKA.... U pana doktora Májka má vaše zvířátko nejvyšší šanci na přežití!!! A za to mu ze srdce ♥ DĚKUJEME ❤️ Nikdy se nevzdává a díky svému věcnému a originálnímu přístupu, bez zbytečného tahání peněz, nás zachránil... Má naše velké díky a respekt

S panem doktorem mám jen dobré zkušenosti. Úspěšně zoperoval přetrhané vazy na koleně našeho psa - malorská doga. Noha je krásně zahojená a po roce není po problémech ani památky. Našemu krásnému bílému kocourkovi zachránil zadní nohu. Původně to vypadalo na amputaci, protože kocour šlápl do želez, ale pan doktor to nevzdal a nohu vyléčil.

Dobrý den,na pana doktora Májka nedám dopustit.Máme chovnou stanici psů.Pana doktora navštěvujeme asi 17 let.Vždy bylo veškeré ošetření bez komplikací a problémů.Profesionální přístup k našemu štěněti,kdy si ve 4,5 měs. zlomil přední nohu a 14 dní na to ho srazilo auto na zadní nohu,mu zachránilo život.Nemluvě o finanční stránce.Pan doktor netahá z lidí zbytečně peníze.Po zkušenostech z vet.kliniky Brno,kde nám operovali kocoura a věděli ,že nepřežije a léčba stála 18.000!a odvezli ho na kafilerku.Pro nespokojené zákazníky-je demokracie takže je možná volba veterináře stejně jako lékaře.A zázraky umí jen ten nejvyšší.Já mám jasno,se zvířátky jedině k dr.Májkovi.

K panu doktorovi Májkovi chodíme se zvířátky už skoro 10 let. Vždy se choval pěkně k nám i našim psům. Minulý týden operoval naši čivavu, kdy dělal kastraci a současně čuvače, kde odstraňoval paspárky. Vše proběhlo bez problémů jako vždy. Pana doktora Májka můžeme jen doporučit Děkujeme!

recenze

Pořídila jsem koťátko které potřebovalo pouze vyčistit ouška od parazitů. Osobně jsem se snažila ouška vyčistit, ale druhý den byly opět špinavé. Začala jsem tedy hledat veterinářskou pomoc. Přes veškeré hodnocení veterinářů ve Slavkově jsem se rozhodla navštívit p. Majeka.
Už při vstupu do "čekárny" mě zarazilo skladiště a z vedlejší místnosti otráveným způsobem vyšel doktor v civilu a co tam chci. Kotě vzal jako kus hadru, položil jej na starý snad i nemytý pult a začal drastickým způsobem zajizdět kotěti vatičkou do uší. Po "vyčištění" uší vzal jakési kapky, kápnul do uší a prý jednou denně kapat. Až doma a internetu jsem se dočetla co jsou kapky vlastně zač a k čemu se používají. Moje zkušenost je ted hrůzostrašná. Ikdyž koťátku vyčištění a kapky pomohou, přístup p. "Doktora" bylo rozhodující.

Naše štěně (4 týdny) si naštíplo stehenní kost, nebyla zlomená, jen tam byla prasklina. Pan Májek mu tu nožku zatížil těžkou dlahou, prý máme přijít za 14 dní. Pes dával nohu do tak nepřirozených poloh, že jsem měla strach, aby si nepotrhal vazy, takže za 3 dny jsme tam jeli znova, aby mu to sundal. Sundával ji tak surovým způsobem (pes řval jak najatý), že kost praskla. Navíc tkáň na dvou místech znekrotizovala, takže mu tam neroste srst. Štěně se nemohlo vůbec postavit na nohu, mělo ji úplně mrtvou a pan doktor usoudil, že to bude nervového původu. Už jsme na nic nečekali a jeli do Brna na kliniku. Pan doktor Kyllar udělal RTG, zjistil, že kost je prasklá, udělal operaci (2 dráty), pes dostal antibiotika, probiotika a teď chodíme na kontroly. Noha se štěněti uzdravila, teď už běhá normálně, znekrotizované otlaky od dlahy jsou viditelné. Pan doktor Kyllar nám řekl, že u tak malého štěněte se dlaha vůbec nedává, protože štěnda mají papírové kosti. Nedovedu si představit, že bychom s tou dlahou jeli až za 14 dní, tak to by štěně nejspíš o tu nohu přišlo úplně. A to je štěně na prodej s PP. Panu doktorovi Májkovi je zřejmě jedno jestli je pes s PP nebo vořech nebo jestli jeden nebo druhý má 3 nohy nebo 4, nám to ovšem jedno není. Rozhodně nemohu doporučit. Už tam nepůjdeme.

Psy chovám už 17 let a za tu dobu jsem potkala bezpočet veterinářů a navštívila několik renomovaných klinik, u kterých jsem předpokládala tu nejlepší péči. A často opak byl pravdou. Mnohdy normální veterinář, at už byl z Brna, Vyškova nebo právě ze Slavkova, pomohl mým pejskům mnohem lépe. ( do Slavkova jsem se přestěhovala před 9 lety z Brna).
Na pana doktora Májka nedám dopustit, jeho léčba je věcná a racionální. Nedělá zbytečná vyšetření kolem, jen aby tahal z lidí peníze. Např. panostitidu (zánět okostice) pozná dobrý lékař po hmatu. Veterinář - podnikatel zrentgenuje pro jistotu i druhou nohu a milující páneček to zaplatí s pocitem, že pro svého miláčka udělal to nejlepší. Psincový kašel se dá léčit s hospitalizací a odborným dohledem za 5000Kč nebo v domácím ošetření s kapkami na podporu imunity a s ATB za pětistovku.
Nejde o to, šetřit na psovi, ale jde o to nedělat z lidí hlupáky, neoperovat tam, kde to není nutné, jen aby si zvýšili svou praktickou odbornost, nepodávat léky s největší obchodní marží, které mnohdy nejsou ani tak účinné, jak levnější medikamenty. ( farmaceutická loby).
A musím potvrdit, že pan doktor je i výborný chirurg. Dělal nám několik operací, at už to byly císařské řezy, nebo ortopedické zákroky a nikdy jsme neměli žádný problém, žádné pooperační komplikace, proto nemohu než chválit.

Špatná zkušenost. Byla jsem u tohoto doktora s fenkou, protože se jí zvětšovalo bříško. Doktor naznal, že je to falešná březost a dal jí hormony. Protože bříško se i nadále zvětšovalo a fenka přestala chodit, jela jsem na veterinu do Brna. Tam jí udělali ultrazvuk a zjistili nádor v játrech. Fenečka byla do čtyř měsíců pryč. Více bych k němu už nešla.

Jsem chovatel a pana doktora znám mnoho let. Vždy mně pomohl vyřešit zdravotní problém u zvířat! Je vstřícný, šikovný, rychlý a ochotný. Nikdy jsem neměla sebemenší problém po zákrocích. Diagnoza vždy odpovídala skutečnosti a léčba pomohla. Jezdím za panem doktorem 60km jednu cestu a pokud potřebuji vždy je "po ruce". Miluji svoje zvířata a chci pro ně, jen to nejlepší a pana MVDr Májka považuji za výborného veterináře.