Kollárova 1879/11, Teplice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Já bych ted pozřeboval ldoktora Petra Macholdu. A to kvůli bolesti levého ramené a levé časti krční patěře. Já mám k Petrovi Macholdovi důvěru. I moje mamka je jeho pacintka, operoval jí tameno. A vylečil kí to skvělé. Já mám taky k němu důvěru. Je mi věkové blizký. A taky je to syn mamči spolužačky ( O A ) syn.
Ivana

Dostala jsem se k němu na doporučení,první návštěva vcelku proběhla v pohodě,ale druhá,kdy jsem se dostavila kvůli opakující se bolestivé blokaci kolene byla hrůza, pan doktor byl velmi neochotný až arogantní.

S tímto "doktorem" mám velmi negativní zkušenosti. Nejdůležitější pro něj je aby jste zaplatili 200Kč za založení karty. Poté je mu zdravotní stav pacientů lhostejný. Dočkáte se velmi arogantního a nadřazeného chování.

ochotný

Po urazu na lyžích mi pan doktor dal dohromady koleno a nemužu si stěžovat prostě SUPER. Jak přístup tak odvedena práce.Prostě nejlepší:-)

VÝBORNÝ LÉKAŘ S KRÁSNÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTŮM...

výborný!!!

Velmi šikovný, dobrá práce s pacientem. Doporučuji!!!!

Výborný chirurg s lidským přístupem k pacientům

Nejlepší