Hotovost

Operace očních víček +1 Více

Operace prsou

Operace očních víček +1 Více

Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

Lékař je atestovaný plastický chirurg, který absolvoval Lékařskou fakultu UP v Olomouci a promoval v roce 1992. Po promoci pracoval na chirurgickém od...

• kosmetické vady
  • plastická operace prsou (augmentace, mastopexe)
  • plastická operace břicha (abdominoplastika)

Konzultace plastické chirurgie

od 14 000 kč

Plastická operace prsou

od 25 000 kč

Umístění: Nemocnice Hranice zmenšení prsou

Pan doktor Maceček je velmi, milý, příjemný a empatický. Jako plastický chirurg je opravdu člověk na svém místě. Pan doktor mi na hrudi přímo vykouzlil z prsou velikosti J krásná prsa velikosti D . Já se pyšním krásným poprsím a moje záda si velice oddychla od té tíhy. Po pravdě se mi o takovém výsledku ani nesnilo. Velmi jsem se celého zákroku bála ,ale díky přístupu pana doktora , úžasných sestřiček a celého operačního týmu Hranické nemocnice jsem vše zvládla v naprosté pohodě a šla bych do toho znovu. Za mě naprostá spokojenost ,vřele doporučuji !! Michaela Uničov

Pan doktor je úžasný člověk a ještě lepší plasticky chirurg.. Je usměvavý, přátelský a hlavně dokáže zázraky .. Dokázal mi vrátit sebevědomí nikdy jsem nepoznala lepšího a ochotneho doktora!! Uz bych nikdy k nikomu jinému nesla za me mate 1*!! Dekuji za vsechno ..

|Pán doktor Maceček je velmi příjemný,sympatický,usměvavý a výborný.Byla jsem na zmenšení prsou a chtěla bych ještě jednou panu doktorovi moc poděkovat.S výsledkem jsem velice spokojená a štastná ,že mám konečně malá a hezká prsa .Pana doktora mohu jen doporučit ,protože je prostě nejlepší.Sestřičky také moc příjemné a hodné.Děkuji D.Slováková

Sobry den
tento tyden jsem byl u pana doktora na korekci jizvy v brisni oblasti. Kdyz pominu uz ted vyborny vysledek (a bude se jeste zlepsovat, jelikoz mam par dni po zakroku), tak hlavne me potesil pristup - mily, prijemny, chapavy, empaticky. Mohu jen doporucit ... za me ma 6 hvezdicek z pěti

W

U pana doktora si nechavam odstranovat znamenka, muzu doporucit. Profesinalni chovani, kladna energie.

Pan doktor, je super a praci odvedl take super a jeste me ceka jedna operace a verim, ze vysledkem budu spokojena jak predtim. Kamila

Č

Velmi příjemné chování všeho personálu, dr. Maceček usměvavý, o člověka se zajímá, vtipkuje. V čekárně se skoro nečeká (ve srovnání s jinými pracovišti). Odbornost ale posoudit nedokážu, z jednoho malého zákroku člověk mnoho nepozná. Nevím, jestli bych si od něj nechala udělat nějakou kosmetickou operaci, zdá se mi při práci takový rázný, se vším rychle hotový, nejsem si jistá, jestli dokáže odvést jemnou práci vyžadující soustředěnou pozornost :-).

Kamila Přerov
Byla jsem si nechyt odstranit znaménka na rameni, hrudníku a břichu. Pan doktor byl velmi příjemný sestřičky též, normálně mám strach ze zákroků,ale tentokrát vůbec. Komunikovali se mnou, odvedli mou pozornost,že jsem vůbec nevnímala co se děje. Pana doktora m ohu jen doporučit. Opravdu člověk na svém místě,sestřičky nevyjímaje. moc moc spokojená :-)

Já mohu jen doporučit jak přístup k diskusi tak odbornost . Operace dopadla skvěle a také nemocnice v Hranicích není vůbec špatná, moc hezky se tam o mě postaraly .

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore.
    Chci se zeptat, zda provádíte i plastickou operaci nehtového lůžka? Neustále mi zarůstají nehty, na obou palcích a vždy jen z vnitřní strany. Snažím se nosit pohodlné boty, které nejsou úzké a když to jde, tak otevřené. Bohužel mě to trápí už delší dobu - po dobu dvou let mi nehty zarostly snad 9x. Poslední má otázka je, zda tento zákrok hradí pojišťovna nebo si to člověk musí zaplatit sám? Slyšela jsem mnoho rozdílných odpovědí. Děkuji moc za odpověď. S pozdravem

Dobrý den, ano operaci provádíme. Je hrazena ze zdravotního pojištění pouze na pracovištích, které mají tento zákrok se zdravotní pojišťovnou "nasmlouvaný".
    Přeji příjemný den
    dr.Petr Maceček

MUDr. Petr Maceček

• Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli je možné provést plastiku nehtového lůžka u 15 adolescenta.Má opakovaně strhnutý nehet na LDK, problém se však stále opakuje, nehet nestačí ani pořádně dorůst a už mu roste ve formě drápu směrem dolů.
    Ráda bych se zeptala na možnost případné konzultace.

Dobrý den, ano plastiku nehtového lůžka lze provést. Konzultace je vždy nutná. K ní se, prosím, objednejte telefonicky.
    S pozdravem
    dr.Petr Maceček

MUDr. Petr Maceček

• kosmetické vady
  • plastická operace prsou (augmentace, mastopexe)
  • plastická operace břicha (abdominoplastika)

• plastická chirurgie