Zobrazit lékaře

Nemocnice Hranice

Zborovská 1245

75322, Hranice, olomoucký

Osm oborů zajišťuje lůžkovou péči (chirurgie, plastická chirurgie, gynekologie, ARO, interna, infekční oddělení, pediatrie a oddělení dlouhodobě nemocných) a tyto obory zabezpečují i nepřetržitou ambulantní péči.

Typ zařízení

• nemocnice

• Mario Petrík

Oční Lékař, MUDr.

• K

měsíc dopředu jsem byla objednána na vyšetření pro kontaktní čočky a v jedné vteřině v ordinaci mi oznámil, že stejně žádné čočky nemá, ať si zajdu k optikovi.Tento přístup tedy moc nechápu. Pokud čočky nemá, pak mi to měla sestra říct již v telefonu. Už jsem mohla měsíc čočky mít a nemusela jsem se kvůli tomu uvolňovat z práce.

• Já osobně mohu tohoto pana doktora doporučit. Je profesionální a má velmi milé vystupování. Je sice pravda, že žádného jiného očního z mé minulosti si nepamatuji, ale toho současného bych neměnila, jsem naprosto spokojená.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Zbyněk Jelinek

Kardiolog,

• F

Léčím se u tohoto lékaře 16 roků a žádném případě bych neměnil. Spokojenost na 100%.
      František Vagner.

• Jiří Šatník

Chirurg, MUDr.

• U pana doktora jsme oceňujeme profesionální přístup, ochotu a zájem o svou profesi, děkujeme že máme takového lékaře.

• Ošetření i výsledek péče byl opravdu 100%. Přístup profesionální.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Maceček

Plastický Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: Nemocnice HraniceSlužby: zmenšení prsou

Pan doktor Maceček je velmi, milý, příjemný a empatický. Jako plastický chirurg je opravdu člověk na svém místě. Pan doktor mi na hrudi přímo vykouzlil z prsou velikosti J krásná prsa velikosti D . Já se pyšním krásným poprsím a moje záda si velice oddychla od té tíhy. Po pravdě se mi o takovém výsledku ani nesnilo. Velmi jsem se celého zákroku bála ,ale díky přístupu pana doktora , úžasných sestřiček a celého operačního týmu Hranické nemocnice jsem vše zvládla v naprosté pohodě a šla bych do toho znovu. Za mě naprostá spokojenost ,vřele doporučuji !! Michaela Uničov

• Pan doktor je úžasný člověk a ještě lepší plasticky chirurg.. Je usměvavý, přátelský a hlavně dokáže zázraky .. Dokázal mi vrátit sebevědomí nikdy jsem nepoznala lepšího a ochotneho doktora!! Uz bych nikdy k nikomu jinému nesla za me mate 1*!! Dekuji za vsechno ..

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře